Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

Serdar sorma bu aralar acayip sıcak var bende dün cubucak orman kampindaydim gece yol baya zevkli gecti yaylarimla:D inersen Marmaris'e görüşelim kardesim.

moruk yollar çok virajlı yaa yayları söktürdüğüm içinde o zevkten mahrumum.. şey dicem datçadan bodruma feribot varmı

yoksa zaten mecburen marmaristen geçicem ozaman ayarlayabilirsem görüşürüz kardeşim

bildiğim kadarıyla yok serdar datçadan mecbur kara yolu yapıcan senin dönüş günün nezaman?benim iş saatleri uygun olursa görüşelim kardeşim.

bildiğim kadarıyla yok serdar datçadan mecbur kara yolu yapıcan senin dönüş günün nezaman?benim iş saatleri uygun olursa görüşelim kardeşim.

cuma sabahtan çıkmayı düşünüyorum kardeşim aslında öğleni bulur belkide burakcım zaten bulamazsam feribot paslaşırız bişekilde

serdar ne yapmışın bea yine söktürdün demek
valla bendekiler maşallahı var süper
ayrıca 18 inç jant'ta alıcam en kısa sürede
bence WV almakla en iyisini yaparsın sanada o yakışır
bi ara görüşelim patron

acayip gösteriyor aracı benim sağım solum belli olmaz 17 takarım bence ama begenirsem 18 alırım;alınık kısmında yay dizel için arayan var senin bilgilerini yazdım istersen sende direk irtibata geç

acayip gösteriyor aracı benim sağım solum belli olmaz 17 takarım bence ama begenirsem 18 alırım;alınık kısmında yay dizel için arayan var senin bilgilerini yazdım istersen sende direk irtibata geç

yok kanka saol ben yayları sattım gibi bişi okan var okanttn galiba tam ismi ona satıyorum kardeşim

Geri