Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

İstanbul-Ankara otobanında köprülerin birinin hem girişi he de çıkışı yüksekti. Benim araç yaylı olmasına rağmen zıplama yapmadan ordan geçtik, hatta yukarı ve aşağı esneyişini hissettim, ama aynı yerden Linea ile geçerken nerdeyse tekerler yerden kesilmişti.

Ben aracın altımdan kaçtığını sadece o bahsetmiş olduğun çökük asflat vs arka arkaya dalgalı halde ise hissediyorum, tek bir çöküklük ise pek sorun yaşatmıyor. Ama şu bir risk olabilir ona dikkat etmek lazım: Bir süre sonra aracının kaymak asfalttaki eskisine göre daha iyi olan yol tutuşuna ve viraj kabiliyetine alışacaksın. Bu nedenle bazı durumlarda sürat de ister istemez artacak virajlara daha süratli gireceksin, bilmediğin bir yol veya yeni oluşmuş bir çukur vs seni tehlikeye atabilir.

Ben yol tutuş ve viraj kabiliyeti artmasına rağmen aracı sert kullanmıyorum, eskiden nasıl gidiyorsam, viraja giriyorsam şimdi de öyle giriyorum. Ancak acil durumlarda yetişeceğim yere geç kalmışsam vs yol tutuşu zorluyorum

Sanırım janttan önce ben de koni lere bakacağım

arkadaşlar yayda son nokta :D söktürdüm yine abicım arabanın önunden ses gelmeye başladı hemen söktürdüm 250 tl lik sey için 38500tl paraya acırım.. konısız yay meyvesiz bir ağaca benzer konı şart alperenın arabayı denedim güzeldi

bilmiyorum ama senin aracında bi problem olabilir mi.bi servise göster derim.ben iki tane astra h cdti aracada sadece yay taktım.birine coil-ex digerine wogthland yay koydum cok sorunsuz kullandım kullanmayada devam ediyorum.sendekiler yanılmıyorsam eibach onların hiç problem cıkarmaması lazım bence

arkadaşlar yayda son nokta :D söktürdüm yine abicım arabanın önunden ses gelmeye başladı hemen söktürdüm 250 tl lik sey için 38500tl paraya acırım.. konısız yay meyvesiz bir ağaca benzer konı şart alperenın arabayı denedim güzeldi

Valla Serdar sendeki şans kimse de yok galiba! İlginç gerçeten. Bi amortisörlere baktır olmazsa.

Valla Serdar sendeki şans kimse de yok galiba! İlginç gerçeten. Bi amortisörlere baktır olmazsa.

ya avatarımdaki astradada benzinli yayı vardı.onada baktır diyorlardı baktırdım sorun cıkmadı.şimdiki aracımıda gecen hafta komple kontrole sokturdum serviste gene allaha sükür bişeyi cıkmadı :D bu yuzden ben pek dizelmiş benzinliymiş dinlemedim gittim aldım hemen yayı :D

ahaa başlık hortlamış gene,

Serdar kardeş o ses rot dan kaynaklı olabilir. ben de yeni 75 bin bakımına girdim, servistekiler söyledi bunların ömrü dolmuş ileride çok ses yapar dediler ben de değiştirdim, şimdi mis gibi oldu. Ama cidden koni şart :)

serdar bence amörtisörleri komple değiştir derim ben en iyisi
almışkende koni al paşa paşa kullan sıfırları koni distribütöründe 1200 tl
ama sen aracı satacaktın ne oldu ? honda cipe

Geri