Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

Alperen sen adamı öldürürsün yav :D Sport tuşunun süspansyonla alakası olmadığına emin misin?

sport tuşu ids+ değilmi arkadaşlar ya öyleyse süspansiyonları sertleştirmeye yarıyor diye biliyorum yani yaydan çok süspansiyonla ilgili sport tuşu.

tüm SPORT tuşlarında öyle değilmiş Burak. bazıları sadece benzin-hava karışımı ve vites aralıklarını etkiliyormuş. Süspansiyonu da etkilesin istiyosan ekstra yazılım ve süspansiyon parçaları amangerekiyormuş. GTC si olan bi arkadaşın öyle mesela.

Bazılarında ise dediğin gibi yukarıda saydıklarımın yanında süspansiyona da müdahele ediyormuş

anladım can abi ozaman serdarın durumunu en iyi servis bilir.

uğur bence amörtisörlerde problem var onun
satacağı için fazla uğraşmıyor
ama serdar gibi kullanırsan sende yaylı araçla girmediği yer kalmıyor
adı üstünde araç alçalıyor ve aşırı agresif kullanırsam orijinal amörtisörleri bile patlatırsın

arkadaşlar bence benim araca yayın uymaması sport tuşu buna inandım ben çünki nie olmasın yauuu herkesin yayı oldu benimki nie olmadı var bişi ama artık bakmıcam bu işe standart takılılıp ocak şubatta wolksvagen scirocco1.4 160hp inşallah alıcam taktım kafaya bu aracı çok fena bişi hiçte bişey yapmaya gerek yok yaymış konıymiş falan filan.

Walla ilk başışta sevmesem de canlı görünce çok hoşuma gitti Scirocco, umarım alabilirsin, beyazı ve kırmızısı süper duruyor

Geri