Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

scirocco da alçalınca süper oluyor dp-tuningin fuar aracıydı yerle bir :D
bikaçtane görme fırsatım oldu çıplak gözle gerçekten harika araç param olsa düşünmem bile heralde ama biraz zor şu 5 sene içinde:D

nedense ben begenmiyorum pek scirocco yu :Do kadar parayadegmez diye düşünüyorum.ona o kadar para vercegime ya golf gtı alırım yada seat cupra(sarı renk )

arkadan görünüşü berbat serdar
bende olsam golf alırdım o paraya 1.6 180 hp bence kulağa daha hoş geliyor.
serdar arabanın tamponu yerinden oynuyor
sağ vuruk
amörtisörler patlak :)
bağajda yer yok :)
ses sistemi bozuk :)
benim araçtaki o vuruklar benden kaynaklanan maceralar yoksa araba gelipte bana veya ben arabaya vurmuş değilim :)
daha ne diyim

arkadan görünüşü berbat serdar
bende olsam golf alırdım o paraya 1.6 180 hp bence kulağa daha hoş geliyor.
serdar arabanın tamponu yerinden oynuyor
sağ vuruk
amörtisörler patlak :)
bağajda yer yok :)
ses sistemi bozuk :)
benim araçtaki o vuruklar benden kaynaklanan maceralar yoksa araba gelipte bana veya ben arabaya vurmuş değilim :)
daha ne diyim

amortisörler patlak olsa şuan o arabayla datça gibi virajlı ve 1000 küsür km gelmezdim patlak matlak yok tamamm bagajda yer yok ona bişi diyemem kople iptal ama ses sisteminide ogun yaptırdım abi yapma yani öldürme beni

zaten sportline alıcam kısmetse alçak şasi oluyo 1.4+160hp bana yeter artar bile aslında banada güzel gelmemişti ama doğuş otoya gittikten sona ne golf ne çupra. golf zaten çok kullandım herkeste var biraz ayrıcalık olsun dimi yaaa:cool: heleki çuprayı hiç tavsiye etmem tamam dış görüntüsü var ama aracın içi tofaş gibi hiç bişi yok dümdüz konsol bide çok dar sanki insanı boğuyo. bakalım artık kısmet :D:D

müdür ne yaptın bea şaka yapalım dedik amma alındın haaa
hayırlı gönlünden kopanı seninle olsun
1.4 tsi modellerinede bak derim dünyada ilk 7 vites o araçta var dsg şanzuman

yok be abi alınma falan yok yaa hem alıncak ne var dimi yane..... 1.4 160 hp tsı dsg şanzıman baktım saten 75000 tl ye falan geliyo ama fuul+fuul

Geri