astra h deadlock sorunsalı?

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba.2007 astra h gtc aracıma opcomu bağladımbugün ve deadlock özelliğini ve diğer testleri uyguladım. deadlock diye bir kısım buldum test ettim aracın içerisinden kapıları açamadım. kapı kolu tamamen boşa çıktı. yani deadlock çalıştı. deadlock u aktif ettim kaydedip bilgisayarı kapattım. kumandayla kitledim 2 kez bastım uğraştım aktif olmamış sanırım.bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
bir diğer sorunum :) cenmax 942 montajı yaptım geçen hafta. içerideki merkezi kilit düğmesine basınca yada alarmı aktif ettiğimde kapıları içeriden açtığımda alarmdevre dışı kalıyor:)
merkezi kilit tuşu ile alarm devreye alınıp devreden çıkartılabiliyor :mad:
kablolarda bi hata yaptım ama bir türlü bulamadım:(
bu konudada bilgisi olan varsa yardım bekliyorum... iyiakşamlar

adamson

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deadlock için Aracınızın kilit mekanizması değişmesi gerekiyor bunlar değişmediği sürece içeriden açılacaktır

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deadlock için Aracınızın kilit mekanizması değişmesi gerekiyor bunlar değişmediği sürece içeriden açılacaktır

Opcomla deadlock testi yaptım ve calıstı.yani içeriye hapsoldum. Kapı içeriden açılmadı. Kapı kolu boşa çıktı. Yani sistem var fakat aktif edemedim sanırım yada kumandadan çalışır hale gelmesi için başka bir şey yapmak gerekiyor...

adamson

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızda star stop var mı ya da anahtarsız giriş

Son düzenleme:

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benim aracımdada daha önce forumda okudugum bu kıtleme tusuna ılk basısdan sonra 10 s ıcınde ıkıncı sefer basıldıgında alarm devreye gırıyor ve içerisinden acılması ımkansız hale gelıyor dıe okumustum ama bu ozellık aracımda uygulanamıyor neden acaba?

adamson

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yener bey pardon aracınızın vectra olduğunu görmemişim astra h olarak değerlendirdim zaten aracınızda deadlock olması lazım

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yener bey pardon aracınızın vectra olduğunu görmemişim astra h olarak değerlendirdim zaten aracınızda deadlock olması lazım

fotografa aldanmayın ;) aracım astra h GTC 2007 model. anahtarsız giriş veya start stop da yok... saçmasapan bir alarm bağlıydı üzerinde acaba onun yüzündenmi çalışmaz hale geldi?