Astra H Gizli Özellikler

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kgb2041
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar bız araç giderken otomatik kılıtleme ozelliğini soruyoruz

ne güzel bir taşta iki kuş gibi oldu. iki ayrı konu başlığı altında dağılmaktansa. tek konu başlığı altında hem seyir halindeyken tam kilitleme hemde güvenlik açısından çift emniyet kilidini aynı anda konuşmuş olduk.

ayrıca her ikisi içinde sonuca varacağımıza inanıyorum.

bi yanlış anlaşılma oldu heralde
alıntı:
Otomatik kilitleme için aracın içine bindiğinizde anahtaradaki kapatma tuşuna ve aracın içindeki kilitleme tuşuna aynı anda bip sesi gelene kadar basın tamamdır. Yağmur sensörü için silecek kolunu bir tık şekilde yukarı doğru itin . Kitapçıkta yazmasına rağmen çift kilitleme sadece opsiyonla alınıyor varmı yok mu anlamak için arabanın içine oturun kapıları kitleyin sonra bidaha kitleme tuşuna basın içierden hiç bir şekilde açılmıyorsa çift kilitleme vardır.4 cam indir kaldır modülü için servise gittiğinizde söylerseniz ücret almadan 5 dk içinde hallederler Tech-2 cihazı ile. Aracınız hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın ;)

çift kilitlemeyi ekstra sormuştum. alıntı yaptığım arkadaş da yanlış anlatmış olabilir

bi yanlış anlaşılma oldu heralde
alıntı:
Otomatik kilitleme için aracın içine bindiğinizde anahtaradaki kapatma tuşuna ve aracın içindeki kilitleme tuşuna aynı anda bip sesi gelene kadar basın tamamdır. Yağmur sensörü için silecek kolunu bir tık şekilde yukarı doğru itin . Kitapçıkta yazmasına rağmen çift kilitleme sadece opsiyonla alınıyor varmı yok mu anlamak için arabanın içine oturun kapıları kitleyin sonra bidaha kitleme tuşuna basın içierden hiç bir şekilde açılmıyorsa çift kilitleme vardır.4 cam indir kaldır modülü için servise gittiğinizde söylerseniz ücret almadan 5 dk içinde hallederler Tech-2 cihazı ile. Aracınız hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın ;)

otomatik kilitlemeyi deneyen oldu mu acaba ?

Şimdi gidip deniyorum bakalım olur inşallah.!

peki astra h aracınızda anatharı kilide sokup kitlemek istediğinizde sadece sürücü kapısımı kitleniyo yoksa tüm kapılar kitleniyomu bende sadece sürücü kapısı kilitleniyo ve aklıma şu soru geliyo ya kumanda bozulursa yada pili biterse kapıları nasıl kilitlicez. çünki içerde basabileceğimiz bir dil de yok

2.kez çevirdiğinizde tüm kapılar kilitlenir..

Geri