Astra H Gizli Özellikler

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kgb2041
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
anahtar ile sunroof kapatmayı deneyip basarabilen var mı acaba ?? denedim ama olmadı... cok makbule gececek...

arkadaşlar ne kadar uğraşsamda bu özellikler aktif olmuyor, bilgilerinize...

az önce babam servise götürdü , hıza duyarlı kilit sistemi yokmuş. 2008 makyajlı kasa olupta bu özelikleri kullanamayacağız anlaşılan.

dünyanın parasını ver enjoy elegance paket full donanım al 15 senelik arabada bile olan özellik sende olmasın. sinirlendim şimdi. hadi ben 2.el essentia aldım ucuz aldım donanım merakım yok olmasa da olur. 0 km full donanım alanın içine oturmaz mı bu?

arkadaşlar 2005 astra var bende özelliklerin hepsi mevcut yapılabilio

az önce babam servise götürdü , hıza duyarlı kilit sistemi yokmuş. 2008 makyajlı kasa olupta bu özelikleri kullanamayacağız anlaşılan.
peki ne varmış?
ayrıca opelin bizim milletin ağzına bakıp bazı şeyleri kaldırdığı da doğruymuş o zaman

Son düzenleme:
2005 modellerde tüm özelliklerin oldugunu bende duymuştum. Servise gidince görücez bakalım.

peki ne varmış?
ayrıca opelin bizim milletin ağzına bakıp bazı şeyleri kaldırdığı da doğruymuş o zaman
yok ondan değil para lazım gizli özelilkler kalkmış iflas dan kurtulcaklar haa birde kapı çıtalarıı:kop::kop:

Geri