Astra H Makyajlı Kasa Yazılım Güncellemesi ACİL YARDIM LÜTFEN

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan myalciin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Güncel versiyon olduğu için rolantideki düzensizlik, geç çalışma, çekiş gibi problemlere fayda ediyo her araçta aynı problem olacak diye bşy yok yeni programla doğabilecek problemlerde önlenmiş oluyo

Arkadaşlar şimdi servisten geliyorum güncellemeyi yaptırdım.

Gerçekten çok farkediyor Düşük devirlerde.

Lambadan kalktığımda gazı köklesemde araba 2500 - 3000 devire kadar sanki zorla gidiyormuş gibi 3000 devirden sonra normal hızlanma oluyordu.

Bu sorun ortadan kalktı şimdi düşük devirde gaz pedalına anında karşılık veriyor.

Ayrıca araç normal çalışırken rölantide anlık tüketim 0,8 - 0,9 - 1,0 'dı şimdi 0,7 - 0,6 oldu buda bir artı :)

Bu işlem 30 dk. 45 dk. gibi kısa bir sürede oldu.

Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim.

demekki 2009 astralarda olan yazılımı 2007 uyguluyorlar ben aracı ilk aldığımda bundan 2 ay önce aynen senin dediğin izlenimlerim oldu ben araca çip yapmaktan vazgeçtim 2009 astraya binince

arabamda motor ısıgı yandı için servise gittim yazılım guncellemesi yapıtık duzeldı dedıler ve araba düzeldi ve araba hızlandı diyebilirim yanlız o haftanın sonunda kaza yapınca sefasını da suremedık 3 haftadır arabanın kasko tarafından yapılacak mı yoksa pert kaydı cıkarılıp parası mı verilecek onu beklemekteyim .

guncelleme 2007 sonrası astralar için sanırım bide sahipleri bilirler 1.3 astralar kastra kastra gider guncellemeden sonra biraz ferahlama oluyor sımdıye kadar yaptırmıyanlar yaptırsınlar bence

arkadaşlar bugün aracımı astra hb teslim aldım :) fakat dikkatimi çeken bir şey oldu kapı çitaları yok bu normalmi?bu konu hakkında bilgisi olan varmı yardımcı olursanız sevinirim saygılar sevgiler.....

arkadaşlar bugün aracımı astra hb teslim aldım :) fakat dikkatimi çeken bir şey oldu kapı çitaları yok bu normalmi?bu konu hakkında bilgisi olan varmı yardımcı olursanız sevinirim saygılar sevgiler.....
bende çarşamba alacağım nasipse gördüm aracımı ve bi baktım showroomdakinde var benmkinde yokkk satış elemanı yeni üretimlerde olmadğını söyledi takalım dedim sizden olsun die..hiçç ne yapabiliriz....:confused::confused:

Geri