Astra H Makyajlı Kasa Yazılım Güncellemesi ACİL YARDIM LÜTFEN

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan myalciin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
o yolda 97 model tipomuzla 160kmh yle giderdik , gerçekten hissetmezdik :)

yol cok süper , yolun sonundaki yandım çavuş çöp şiş te ödül gibi bişey :D

neyse konu sapmasın.. :)

Evet; gerçekten ''Yandım Çavuşta'' karın doyurmayan, iki üç çöp şişe bir ton, para vermek, işin ödülü oluyor. :)

arkadaşlar 2007 makyajsız kasa opel 1,3 hb rolantide 0,4---0,5 gösteriyor. güncelleme konusuna gelince şimdi mersin gedizler teknik servisi aradım yeni bir güncelleme görünmüyor dediler. her bakıma geldiğinde güncelleme yapıyoruz zaten diyor. bu ara arabam 70.500 km de bazı arkadaşlar motor numarasına göre diyor ama motor no : z13d.... diye gidiyor. bu seride yok sanırım. saygılar.

arkadaşlar 2007 makyajsız kasa opel 1,3 hb rolantide 0,4---0,5 gösteriyor. güncelleme konusuna gelince şimdi mersin gedizler teknik servisi aradım yeni bir güncelleme görünmüyor dediler. her bakıma geldiğinde güncelleme yapıyoruz zaten diyor. bu ara arabam 70.500 km de bazı arkadaşlar motor numarasına göre diyor ama motor no : z13d.... diye gidiyor. bu seride yok sanırım. saygılar.
z16xer motorlar için güncelleme yapılmaktadır...

Arkadaşlar yazılım güncellemesi aracın performansını arttırmaz.sadece sorun varsa düzeltir yani problemli pc nizi formatlamak gibi....

Geri