Astra H ve Vectra C kullanıp dvd-BT-tv-gps isteyenler parmak kaldırsın!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DrCS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Harika birşey, kesinlikle istiyorum, listeye ismimi ilave edicem!

Oy: 1 3.4%
  • Düşünüyorum ama fiyat ve çin malı olmasından dolayı şüphelerim var

Oy: 19 65.5%
  • Çok gereksiz!!!

Oy: 9 31.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
navera da yoksa inanın o çinlilerde hiç yokdur :) vardır diyorlar ama hikayedir. :)

Nedir bu çinlilere fobin? :D
Bursada aynı cihazı satan adamlar ve avrupada 750euroya satanlar da var diyor, herhalde kullanmışlardır, hepsi mi yalan sence?

çin fobisi değilde inan acayip üç kağıtçı ve yalancılar yani dürüst değiller avrupalı gibi düşünme hiç :D bak şükrü arkadaşımızda dünyayı geziyor oda biliyor çinlinin ne olduğunu adam ne marka istersin diyor sony de çat sonynın armasını yapıştırıyor :D yani adamların olayı bu :D

adamlar çözmüş olayı süslü ambalajlar yapıyorlar yada birebir orjinallerin şekil olarak kopyasını bir ton özellik yazıyorlar ama aldınmı o özelliklerin çeyreği çalışmıyor :D varmı o özellikler var ama yalandan var işde acayip sinsiler :D

yani japon ne kadar zekise teknoloji konusunda çinlide üç kağıt sinsilik konusunda acayip zeki.. :D

en basidi bak çin malı web kameraları satılıyor 10 mp falan diye
dünyanın en kaliteli markaları henüz 10 mp web kamera üretmediler a4 ü olsun logitech i olsun :D adamlar zevkine göre 10 mp 8 mp 5mp kamera üretiyorlar :D :D a4 ün bile en kral kamerası 1.2 mp :D

yani anla işde çinli hiç bir sektörde işde dürüst değil..

takdır gözünle şahit ol derim :D

çin fobisi değilde inan acayip üç kağıtçı ve yalancılar yani dürüst değiller avrupalı gibi düşünme hiç :D bak şükrü arkadaşımızda dünyayı geziyor oda biliyor çinlinin ne olduğunu adam ne marka istersin diyor sony de çat sonynın armasını yapıştırıyor :D yani adamların olayı bu :D

adamlar çözmüş olayı süslü ambalajlar yapıyorlar yada birebir orjinallerin şekil olarak kopyasını bir ton özellik yazıyorlar ama aldınmı o özelliklerin çeyreği çalışmıyor :D varmı o özellikler var ama yalandan var işde acayip sinsiler :D

yani japon ne kadar zekise teknoloji konusunda çinlide üç kağıt sinsilik konusunda acayip zeki.. :D

en basidi bak çin malı web kameraları satılıyor 10 mp falan diye
dünyanın en kaliteli markaları henüz 10 mp web kamera üretmediler a4 ü olsun logitech i olsun :D adamlar zevkine göre 10 mp 8 mp 5mp kamera üretiyorlar :D :D a4 ün bile en kral kamerası 1.2 mp :D

yani anla işde çinli hiç bir sektörde işde dürüst değil..

takdır gözünle şahit ol derim :D

Zaten benim güvenim direk çinlilere değil ama avrupada bu cihazı satanlara. Bu alet çinde sadece tek firmada var ve adamlar mallarının %91-%100ünü avrupa ve amerikaya ihraç ettiklerini söylüyorlar. Dedikleri doğruysa avrupadaki firmalar da bunlardan alıyor olmalı. Yapacağım tek bir araştırma kaldı. Bu Avrupa firmalarına mail atıp cihazın ne malı olduğu ve nereden aldıkları. Bakalım bunlar ne gösterecek.

iyi araştır derim gerçi düna yapısıda önemli hani 500$ senin için gözden çıkarabilicek bir rakamdır başkası için değildir sen alırsın olmassa çöpe atarsın koymaz sana ama başkasına çok koyar .. yani yaşam standart farklarıda var.. hayırlısı olsun :D

iyi araştır derim gerçi düna yapısıda önemli hani 500$ senin için gözden çıkarabilicek bir rakamdır başkası için değildir sen alırsın olmassa çöpe atarsın koymaz sana ama başkasına çok koyar .. yani yaşam standart farklarıda var.. hayırlısı olsun :D

Kazancım, imkanlarım ne olursa olsun 500$ çöpe atılacak bir para değil, bir ailenin aylık geçim parası, boşa gideceğini düşünürsem o parayı bağışlarım daha iyi. O yüzden heryerde araştırıyorum, burda sizlere danışıyorum zaten haftalardır :) Ama ne yazık ki şu aleti aktif olarak kullanan bir tane vatandaş bulamadım. Onu bir bulsam herşey çok güzel olacak :D

Son düzenleme:
zaten öyle bir vatandaş olsa inan oda böyle bir konu açardı almadan önce gene olay bu noktaya gelirdi :D

bu arada şu anda arabamdan yazıyorum ayıpdır söylemesi :D :D

Biraz önce arkadaşın arabasına aldığı duble dine gps yükledim. çin malıydı ama gayet sağlam ve güzeldi. astra h sahibi olsam ben fazla düşünmezdim

Bu teyp astra g nin kumandasıyla çalışır mı aceba bilgisi olan var mı

Geri