Astra H ve Vectra C kullanıp dvd-BT-tv-gps isteyenler parmak kaldırsın!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DrCS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Harika birşey, kesinlikle istiyorum, listeye ismimi ilave edicem!

Oy: 1 3.4%
  • Düşünüyorum ama fiyat ve çin malı olmasından dolayı şüphelerim var

Oy: 19 65.5%
  • Çok gereksiz!!!

Oy: 9 31.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
istanbuldaysan çinden mal getirten bir tanıdık var seni temasa geçirte bilirim kendiside mp3 player telsiz ev telefonu xenon kitler falan getirtiyor çinden orda mühendileri falan anlaşmalı olduğu kontrollerleri var adamlar orda firmaya gidiyor ürünü test ediyorlar kurcalıyorlar falan öyle alıyorlar ama oda komisyon ister tabiki sonuçda ticaret..

bunun dışında birde şöyle bir yanılgı olmasın bu çok önemli bunu keisn kez öğrenin mesela bizim cd30 larda direk teypden settings ayarından her türlü ayarı yapıyorsun bunlarda o varmı uyumlu diyorlar ama çoğunun uyumu sadece direksiyon kontrolündan baist ses açıp kapama yada sonraki şarkıya atlama o kadar
settings ayarlarından benim bildiğim çoğu beyin ana ekrandaki ayarlara giremiyor bunlarıda bir araştırın

zaten bunların dışında her türlü türkiyeden alıcağınız doubledinlerde işinizi görür basit aparatlarla artık normal double din leride direksiyon kontrolü oluyor ama onlarda da settings ayarına giremiyorsunuz direksiyondan joystickden girersiniz gene. bunuda düşünün derim yani sonuçda türkyiyede mağazadan garantili mal almak daha akıl karı böyle maceralara girmekdense..

Tavsiyeler için teşekkürler, aklımda olacaklar, ayarlamalarda sıkıntı yaratıp yaratmayacağını öğrenirim.
İyi güzel diyorsunuz da, Trde bulunan pioneer ve navitechin benzer cihazları 2000 tl civarında geziniyor. 2000 tl nerde, 500$ nerde :confused: Ben de isterim tabiki 2 yıl garantili, servis sıkıntısı olmayan bi ürün almayı ama fiyat izin vermiyor şimdilik. Kaldı ki, çinlilere araştırmalarım sonucunda güvenemezsem, dişimi sıkıp beklemek zorunda kalıcam para biriktirmek için :)
Bu arada istanbulda değilim ama istanbuldan arkadaşlarıma aldırabilirim ya da siz bekletirseniz gelip sizden alabilirim. Tanıdığınıza bu konuda danışabilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
http://www.pen-hui.com/diyhp/35325/enus/c-59713/p-AAAV+EAAVAAAhohAAY/VECTRA.html

bu cihazların üreticisi bu firma diye biliyorum bende bi ara düşünmüştüm ve irtibata geçmiştim. orda bi arkadaşım var ama şuan derslerinden dolayı pek görüşemiyoruz mesaj attım kafası biraz rahatlayınca irtibata geçirip bazı bilgileri istiyeceğim ve gidip kendisinin bakmasını istiyeceğim. pazarlıksız bana da 500 usd demişlerdi...

gelen mailde buydu

Dear Mr. ibrahim kurtay
:

We are very glad to receive your inquire. and well noted that you are interested in our products : Vectra ;

The description of the products will be as the following: In addition, the attached picture is for your reference.

1. 6.5" HD LCD monitor.

2. Touch screen with Graphic OSD Display.

3. Play DVD/DivX/MP4/VCD/SVCD/SD/USB/IPOD.

4. Super Sensitive TV Receiver, DVB and Bluetooth.

5. Super Sensitive FM/AM/RDS Radio.

6. Built in 4*45W(or 5*45W) Amplifier.

7. Super Bass output,5.1 Mode.

8. 1 AV input 1 AV output.

9. Car Camera in.

10.Ready for navigation input interface(Main unit can control).

The price for the model is US$500.00/pc. The price has include the bluetooth , GPS , IPOD, RDS function.

All of above, please kindly noted. Any further news , please inform us ,thanks!

Best Regards!

http://www.pen-hui.com/diyhp/35325/enus/c-59713/p-AAAV+EAAVAAAhohAAY/VECTRA.html

bu cihazların üreticisi bu firma diye biliyorum bende bi ara düşünmüştüm ve irtibata geçmiştim. orda bi arkadaşım var ama şuan derslerinden dolayı pek görüşemiyoruz mesaj attım kafası biraz rahatlayınca irtibata geçirip bazı bilgileri istiyeceğim ve gidip kendisinin bakmasını istiyeceğim. pazarlıksız bana da 500 usd demişlerdi...

gelen mailde buydu

Dear Mr. ibrahim kurtay
:

We are very glad to receive your inquire. and well noted that you are interested in our products : Vectra ;

The description of the products will be as the following: In addition, the attached picture is for your reference.

1. 6.5" HD LCD monitor.

2. Touch screen with Graphic OSD Display.

3. Play DVD/DivX/MP4/VCD/SVCD/SD/USB/IPOD.

4. Super Sensitive TV Receiver, DVB and Bluetooth.

5. Super Sensitive FM/AM/RDS Radio.

6. Built in 4*45W(or 5*45W) Amplifier.

7. Super Bass output,5.1 Mode.

8. 1 AV input 1 AV output.

9. Car Camera in.

10.Ready for navigation input interface(Main unit can control).

The price for the model is US$500.00/pc. The price has include the bluetooth , GPS , IPOD, RDS function.

All of above, please kindly noted. Any further news , please inform us ,thanks!

Best Regards!

Cihaz birebir aynı cihaz görüntü ve donanım olarak. Hangi firma üretmiş bunu cidden merak ediyorum. Timeless-long firması da kendi sitesine koymuş :confused:

Bu da bana gelen cevap:

Dear Mr. Cemil,

This is Riana from Shenzhen Timelesslong Industrial Co., Ltd., thanks for your inquiry from Global Sources.

As per your inquiry, it is glad that you are interested in special car dvd player for OPEL TID-7112, I am here sending the pictures and quotation, please check the attachment.

There are also car dvd player for Toyota, VW, Hyundai, Nissan, Honda and so on.

Besides, our products also include universal car dvd player (1din 4.3", 5", 5.6", 7", 2din 6.2", 7" ect.), headrest, roof mount, sun visor, portable GPS, camera and so on, if you have interest and needs in some of them, please tell me and then I shall send you some details accordingly.

If there are any questions, please feel free to contact with me.
MSN/email: tlongsales3@gmail.com

Our website: www.timelesslong.cn
Alibaba website: http://timeless.en.alibaba.com/
Global Sources website: timelesslong@globalsources.com

Looking forward to your early reply.

Best regards,
Riana

Dear Mr. Hakan,

We love kebap,delight,yogurt and turkish ayva please send us
we dont grows here our workers eat instect and sometimes louse if they find.
thank you we kisses all company workers kisses your father hand
allahsmaladık
if you come here please call us you know our number 05922993499 call us naked us kissees..

banada bu mail gelmiş :D :D :D :D

Cihaz birebir aynı cihaz görüntü ve donanım olarak. Hangi firma üretmiş bunu cidden merak ediyorum. Timeless-long firması da kendi sitesine koymuş :confused:

Ne kadar içini rahatlatır bilmiyorum ama 2 firmanında About us... lerinden firma hakkındakı bilgileri okursan bi fikir edinebilirsin.

Dear Mr. Hakan,

allahsmaladık
if you come here please call us you know our number 05922993499 call us naked us kissees..

:D:D:D:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:

bu ne yaa adamlar dalga geçmiş....:(. bu çekik gözlülerden oldum olası zaten hoşlanmadım arabalarına kıl oluyorum

Dear Mr. Hakan,

allahsmaladık

çinliler bunları da yaparsa şaşırmayalım:):):)

http://timeless.en.alibaba.com/

Bu linkteki firma profili, özellikle %91-%100 avrupa-amerika-orta doğu ihracatı üzerine çalışmaları beni az da olsa rahatlattı ancak alım yolumda bir değişiklik olacak gibi. Mayıs sonu gidecek olan bir arkadaşıma aldırmayı düşünüyorum. Ne şanslıyım ki giden arkadaşım elektronik mühendisi :D O Ok verirse tamamdır zaten bu cihaz. Bu sefer de gümrükten korkuyorum. Paketinden çıkarmak, aleti parçalarını valizde ayrı koymak yeterli olur mu acaba :D?

Son düzenleme:
Geri