Astra H ve Vectra C kullanıp dvd-BT-tv-gps isteyenler parmak kaldırsın!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DrCS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Harika birşey, kesinlikle istiyorum, listeye ismimi ilave edicem!

Oy: 1 3.4%
  • Düşünüyorum ama fiyat ve çin malı olmasından dolayı şüphelerim var

Oy: 19 65.5%
  • Çok gereksiz!!!

Oy: 9 31.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
sıfır parçalarda sorun olmaz genelde. ama kullanılmış olanlar adamın dedikleriyle ürün çok farklı oluyor

350 $ buna vereceğinize gidip taksitli Kenwood 7" double din unit alsanız bence daha kar etmiş olurusnuz.hem de kaliteli bir alet almış olursunuz.

FM receiver burada çalışacak mı? Ben Alpine almıştım,o bile zor çekiyordu çoğu istasyonu..Sürekli cızırtı vardı..düşünün artık..

DVD leri oynatabilecek mi? Region nedir?Türkiye'deki DVD leri oynatacagını sanmam...
Ne derece güvenli olacak?Garantisi yok,bozulsa kaldınız..Alpine'lar,kenwoodlar,pioneer lar bozuluyor durup duruken..

Arkadaşlar DrCS hocamın bahsettiği alet, CASKA marka olarak satılıyor bütün dünyada. Hatta CASKA 3038 modeli aynı ondan. Fiyat olarak da bazı ülkelerde 715 euro olarak yazmışlar. Tv gibi bazı fonksiyonlarını da opsiyonel olarak sunmuşlar. Google dan CASKA olarak arattırdığınızda hemen çıkıyor. Bence sorunlu bir ürüne benzemiyor. 350 dolar da çok iyi bir fiyat. Tabi denemekte fayda var. Param olsa listeye eklenirdim ama maalesef. Malum arabayı yeni aldım, kredi meselesi.

Arkadaşlar DrCS hocamın bahsettiği alet, CASKA marka olarak satılıyor bütün dünyada. Hatta CASKA 3038 modeli aynı ondan. Fiyat olarak da bazı ülkelerde 715 euro olarak yazmışlar. Tv gibi bazı fonksiyonlarını da opsiyonel olarak sunmuşlar. Google dan CASKA olarak arattırdığınızda hemen çıkıyor. Bence sorunlu bir ürüne benzemiyor. 350 dolar da çok iyi bir fiyat. Tabi denemekte fayda var. Param olsa listeye eklenirdim ama maalesef. Malum arabayı yeni aldım, kredi meselesi.

Bilgiler için teşekkürler, ancak bir yanlış anlaşma olmasın 350 $ gibi bir fiyata bulamadım maalesef. Benim alışım 500$ üzerinden olacak. 350$ olduğunu iddia edenler var forumda, o ayrı.
500$ nerede, 715 euro nerede? Neredeyse iki katına yakın fark var. Çin neden bu ürünü ucuza satıyor acaba? Çok büyük ihtimalle bu caska adında mesela romanyada satılan model de çinden getirtiliyor ve damgalanıp satılıyor ama araştırmak lazım. Caska firması 3689 RON (1157$ / 871euro) fiyat biçmiş, o da bizim paramızla 1865 TL ediyor. Acaba aradaki fiyat farkı sadece ülke farkı mı yoksa çinlilerinki fason mu? İyice şüphelendim şimdi, neyse 1 ay sonra belli olacak ne olduğu :confused:

Bu alet gittigidiyorda satılıyor zaten ama fiyat 1000 dolar mertebesinde. Ama düşünen arkadaşlar satıcıyla bağlantıya geçip fikir alabilirler diye düşünüyorum.

ben yapdım laptopla gayetde güzel oldu forumda aratırsan bulabilirsiniz

photo0032s.jpg

photo0063s.jpg

photo0058r.jpg

photo0057.jpg

photo0056x.jpg

photo0055k.jpg

photo0053w.jpg

photo0051.jpg

photo0048.jpg

ben yapdım laptopla gayetde güzel oldu forumda aratırsan bulabilirsiniz

Yaptığınız iş güzel hoş da başlıkla ne alakası var?
Benim şahsi fikrim, emek var, kullanıcıya göre zevk meselesi ama ben böyle birşey tercih etmem çünkü hiç kullanışlı değil mesela cd değiştirmek için arka koltuğu yatırmak. Dokunmatik ekran, kalemli ekrana göre çok daha kullanışlı ve ergonomi olarak da bana göre uymamış.

Son düzenleme:
Kalemli ekran dediğiniz zaten dokunmatik. o stylus kalem dokunmatik ekranda kullanılıyor. sizin dediğiniz teypte de o kalemden var

güzel olmuş hakan. güle güle kullan. ama pek hoş değil. özellikle ekran. işte o ekran orjinal ekranın yerinde olcak, harika olur valla

Geri