Astra H ve Vectra C kullanıp dvd-BT-tv-gps isteyenler parmak kaldırsın!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DrCS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Harika birşey, kesinlikle istiyorum, listeye ismimi ilave edicem!

Oy: 1 3.4%
  • Düşünüyorum ama fiyat ve çin malı olmasından dolayı şüphelerim var

Oy: 19 65.5%
  • Çok gereksiz!!!

Oy: 9 31.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
Buradaki cihazlarda güzel ve türkçe ama nekadar derler bilmiyorum
Toplu alınsa bişey yaparlarmı acaba. sorun çıkmaz inşallah.
Nezeman geliyor sizn cihazlar.

N1210-DD
nav_arrw.gif
6,5 inch Yüksek çözünürlüklü TFT LCD ekran
nav_arrw.gif
Dokunmatik ekran
nav_arrw.gif
400MHZ CPU, MAE (Media Accelerator Engine)
nav_arrw.gif
64 MB DDR RAM
nav_arrw.gif
512 MB Dahili bellek
nav_arrw.gif
Microsoft Windows CE işletim sistemi
nav_arrw.gif
GPS alıcısı ile uydu destekli yol navigasyonu
nav_arrw.gif
Türkçe menü
nav_arrw.gif
Menü rengi seçeneği
nav_arrw.gif
DVD oynatıcı (DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, VCD, CD, CD-R/RW)
nav_arrw.gif
AM/FM Radyo, RDS
nav_arrw.gif
Bluetooth üzerinden veri aktarımı (kablosuz cep telefonu araç kiti)
nav_arrw.gif
MP3/MP4, MPEG1/2, MPEG4, WMv9 oynatabilme
nav_arrw.gif
Fotoğraf albümü, not defteri
nav_arrw.gif
Ofis uygulamaları (Word, Excel, Power Point, PDF, Text)
nav_arrw.gif
Saat ve Takvim
nav_arrw.gif
IR Uzaktan kumanda
nav_arrw.gif
Dahili oyunlar (Othello, Go)
nav_arrw.gif
SD/MMC Card, USB girişi
> Harici ekran çıkışı
> Dijital (DVb-T) TV Tuner bağlanabilir (Opsiyonel)
> Park Kamerası bağlanabilir (Opsiyonel)
> CD/DVD Changer bağlanabilir (Opsiyonel)
> 4X45W Güçlü Ses çıkışı

Son düzenleme:
bu resimdeki navera dır çok güzel makinedir adi çin mallarıyla karıştırmayalım ama bir o kadar pahalı http://www.navera.com.tr/katalog.pdf burdan kataloğuna bakabilirsiniz

resimdeki modelin türkiye satış fiyatı 1000$+KDV = Osu buduyla 1900 tl eski parayla 1 milyar 900 milyon civarına satılıyor Ama 2 sene garantili arızalanırsa değiştirirler sonuçda naveranın türkiye distirübitörü var..

Buradaki cihazlarda güzel ve türkçe ama nekadar derler bilmiyorum
Toplu alınsa bişey yaparlarmı acaba. sorun çıkmaz inşallah.
Nezeman geliyor sizn cihazlar.

Evet çok güzel alet bu da. Hatta 2 yıl garantisi olması da çok çok önemli ancak fiyat 2 katından da fazla benim düşündüğümün. Çinden alacağım cihaz bu ay sonu elime ulaşacak bir sorun olmazsa. Bozulursa 1 yıl içinde kargoyla göndermem durumunda garanti kapsamında ancak ne derece güvenilir orası belirsiz. Yine kar-zarar-güven-risk döngüsü arasında kişiye kalan bir seçim. Umarım ben üzülmem de benden sonra almaya niyeti olan birçok arkadaş da cesaretlenir :)

Evet çok güzel alet bu da. Hatta 2 yıl garantisi olması da çok çok önemli ancak fiyat 2 katından da fazla benim düşündüğümün. Çinden alacağım cihaz bu ay sonu elime ulaşacak bir sorun olmazsa. Bozulursa 1 yıl içinde kargoyla göndermem durumunda garanti kapsamında ancak ne derece güvenilir orası belirsiz. Yine kar-zarar-güven-risk döngüsü arasında kişiye kalan bir seçim. Umarım ben üzülmem de benden sonra almaya niyeti olan birçok arkadaş da cesaretlenir :)

o güven meselesi 2 yıldan önce gelmez sana söyliyim :D çünkü sen aldın takdın her şey çok güzel oldu:) millete dedin arkadaşlar süper oldu falan filan 1 -2 ay sonra bozuldu :D yada 7-8 ay sonra :D milletde o sırada aynı makineden 10-20 tane sipariş etti :D diyicenki bendeki arıza onlarda çıkarmı şansıdır falan valla şu çinlilerden motorsiklet dahil çok şey aldım ve aldığım kadarı ile söyliyim hepsinin kronik arızaları fiksdir değişmez :D

o yüzden senin 2 sene kullanıp parasının hakkını vermesi lazımki o teybin diğerleride alsın gönül rahatlığıyla 2 sene sonra zaten bozulsa bile çünkü türkiyedende mal alsa 2 sene sonra garanti dışı olucağı için aynı kapıya çıkar :D ve cezbedici olur..

birde mal değişmesi falan ona hiç inanma adamlar koskoca konteynırlarla mal çeken firmalara o konuda kazık atıyor :D çok üç kağıtçılar :D

pek çok mal çeken insan illalah ettirmiş herifler bir çok firma artık çinle iş yapmıyor :D düşün bunu yapan türk yani zamanında çinli piyasada yokken avrupalıya fasulye diye boş konserve kutusu satmış bir ülke :D :D

o güven meselesi 2 yıldan önce gelmez sana söyliyim :D çünkü sen aldın takdın her şey çok güzel oldu:) millete dedin arkadaşlar süper oldu falan filan 1 -2 ay sonra bozuldu :D yada 7-8 ay sonra :D milletde o sırada aynı makineden 10-20 tane sipariş etti :D diyicenki bendeki arıza onlarda çıkarmı şansıdır falan valla şu çinlilerden motorsiklet dahil çok şey aldım ve aldığım kadarı ile söyliyim hepsinin kronik arızaları fiksdir değişmez :D

o yüzden senin 2 sene kullanıp parasının hakkını vermesi lazımki o teybin diğerleride alsın gönül rahatlığıyla 2 sene sonra zaten bozulsa bile çünkü türkiyedende mal alsa 2 sene sonra garanti dışı olucağı için aynı kapıya çıkar :D ve cezbedici olur..

birde mal değişmesi falan ona hiç inanma adamlar koskoca konteynırlarla mal çeken firmalara o konuda kazık atıyor :D çok üç kağıtçılar :D

pek çok mal çeken insan illalah ettirmiş herifler bir çok firma artık çinle iş yapmıyor :D düşün bunu yapan türk yani zamanında çinli piyasada yokken avrupalıya fasulye diye boş konserve kutusu satmış bir ülke :D :D

Valla ben kimseye ömür garantisi de kullanım garantisi de vermem, veremem. Ben kullanınca memnuniyetim ya da hoşnutsuzluğum varsa onları paylaşırım, anlayanlar anlar, neticede çinlilerin kefili ya da distribütörü filan da değilim:)

Birçok çin malı elektronik eşyası kullandım birçok sefer, walkmanden flash diske, harici hafızadan fotoğraf makinesine kadar çok şükür elimde kalan olmadı ancak motorsikletlerine ve arabalarına hayatta yanaşmam. Bizim yerliler on basar onlara. Bence bile bile lades demişsin bu konuda :(

ben scooter ını aldım sattım hemde yeni 2 defa yolda kalınca yolda kalmaya alışık değilim bünyeme çok ters :D :D alerji yapıyor :D ikincide bırakdım motoru dua ettim biri çalsın diye :D :D kaskodan parayı alırım kurtulurum en azından dedim :D :D neyse sattım onuda.. :D

yenilen pehlivan güreşe doymazmış hesabı tekrar gittim çin işi chopper aldım 250 lik :D :D ama bu sefer epey okudum forumları falan en iyisini aldım v motorlu bir makina epeyde km yapdım daha bir şey yok okuduğum kadarıyla 20 bin i deviren bir ton insan var sorunsuz bu aldığım epey sorunsuz zaten harley davidsonın distirübitörü getirtiyor motoru efsane motor boş değil yani :D :D

ben mp3 player almışdım tuşları zıngır zıngır oynuyordu adi bir plastiği bardı plastiğin bir leşim yerlerinden içi görünüyordu :D çinli o kadar bir vida koymaya bile üşenmiş :D :D her şey bozulma değil kalitesiz malda o kadar insanı rahatsız ediyor.. :D

neyse bir alda takda görelim beyenirsem ben bile alırım ama şu navara lara bitiyorum ön ğöğsede cuk diye oturuyor hiç eğiriti araç dışı sonradan takılmış gibi durmuyor sanki fabrikadan araçla beraber üretilmiş gibi duruyor..

ben scooter ını aldım sattım hemde yeni 2 defa yolda kalınca yolda kalmaya alışık değilim bünyeme çok ters :D :D alerji yapıyor :D ikincide bırakdım motoru dua ettim biri çalsın diye :D :D kaskodan parayı alırım kurtulurum en azından dedim :D :D neyse sattım onuda.. :D

yenilen pehlivan güreşe doymazmış hesabı tekrar gittim çin işi chopper aldım 250 lik :D :D ama bu sefer epey okudum forumları falan en iyisini aldım v motorlu bir makina epeyde km yapdım daha bir şey yok okuduğum kadarıyla 20 bin i deviren bir ton insan var sorunsuz bu aldığım epey sorunsuz zaten harley davidsonın distirübitörü getirtiyor motoru efsane motor boş değil yani :D :D

ben mp3 player almışdım tuşları zıngır zıngır oynuyordu adi bir plastiği bardı plastiğin bir leşim yerlerinden içi görünüyordu :D çinli o kadar bir vida koymaya bile üşenmiş :D :D her şey bozulma değil kalitesiz malda o kadar insanı rahatsız ediyor.. :D

neyse bir alda takda görelim beyenirsem ben bile alırım ama şu navara lara bitiyorum ön ğöğsede cuk diye oturuyor hiç eğiriti araç dışı sonradan takılmış gibi durmuyor sanki fabrikadan araçla beraber üretilmiş gibi duruyor..

Gerçekten bu navera gayet güzel görünüyor ama fiyat işte çok farklı. Ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye bir laf vardır. Umarım benim ucuz bozulmaz da ileride navera almaya çalışmak durumunda kalmam.

Az önce Navera firmasına attığım maile cevap aldım. Cihaz 1700tl olmasına rağmen, direksiyondan kumanda kontrolü mümkün değilmiş yani o parayı verecek olsam bile bu cihazı tercih etmem artık :(

Geri