Astra H ve Vectra C kullanıp dvd-BT-tv-gps isteyenler parmak kaldırsın!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DrCS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Harika birşey, kesinlikle istiyorum, listeye ismimi ilave edicem!

Oy: 1 3.4%
  • Düşünüyorum ama fiyat ve çin malı olmasından dolayı şüphelerim var

Oy: 19 65.5%
  • Çok gereksiz!!!

Oy: 9 31.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
Kalemli ekran dediğiniz zaten dokunmatik. o stylus kalem dokunmatik ekranda kullanılıyor. sizin dediğiniz teypte de o kalemden var

Benim bildiğim bazı ekranlar stylus kaleme spesifik ve parmakla hiçbir şekilde çalışmıyorlar. İlk çıkan tablet pcler de böyleydi mesela. Ancak dokunmatik ekranlar bildiğim kadarıyla parmakla yönetilebiliyor ve kaleme ihtiyaç duymuyor. Kalemi yalnızca isterseniz elyazısı için kullanıyorsunuz. Eğer dediğim gibi kaleme bağımlıysa kullanım güçleşir ki benim dediğim cihazda kalem gerektirdiğini nerede gördünüz?

Yaptığınız iş güzel hoş da başlıkla ne alakası var?
Benim şahsi fikrim, emek var, kullanıcıya göre zevk meselesi ama ben böyle birşey tercih etmem çünkü hiç kullanışlı değil mesela cd değiştirmek için arka koltuğu yatırmak. Dokunmatik ekran, kalemli ekrana göre çok daha kullanışlı ve ergonomi olarak da bana göre uymamış.

Sevgili cemil benim ekranım dokunmatik ekran kalem daha nazik olduğu için onu kullanıyorum yoksa dokunmatik parmaklada yapabiliyorum mouse sürükleyip iş görebiliyorum ama parmaklarım çok tombul o yüzden kalem tercih ediyorum

cd değiştirmek diye bir şey şart değil torpido da zaten usb girişi var atıcan flash diskine film yada müziğini yada oyununu oynıycan.. illa cd rom istiyorsan torpidoda usb girişi var oraya bağlarsın bir external dvd rom olur biter...bunlar ufak basit şeyler..

güzel olmuş hakan. güle güle kullan. ama pek hoş değil. özellikle ekran. işte o ekran orjinal ekranın yerinde olcak, harika olur valla

orda ince bir ayrıntı var o ekran orda çünkü arabanın orjinalliği mevcut bırakıldı en ufak bir delik bile açılmadı mevcut boş alan kullanıldı arabanın kendi sisteminede elleşilmedi sizin bahsettiğiniz şeyler tamamen arabanın orjinalliğini bozmaya yönelik.. yoksa o dediğiniz ana ekranın yerine 5 inçlik bir ekran koymak bu yapdığımdan çok daha basitti ama arabanın bütün bilgilerini orjinalliğini at çöpe o zaman..

orda ince bir ayrıntı var o ekran orda çünkü arabanın orjinalliği mevcut bırakıldı en ufak bir delik bile açılmadı mevcut boş alan kullanıldı arabanın kendi sisteminede elleşilmedi sizin bahsettiğiniz şeyler tamamen arabanın orjinalliğini bozmaya yönelik.. yoksa o dediğiniz ana ekranın yerine 5 inçlik bir ekran koymak bu yapdığımdan çok daha basitti ama arabanın bütün bilgilerini orjinalliğini at çöpe o zaman..[/quote]

benim demek istediğim şahin usulü modifiye değil. daha orjinal görünümlü değişiklikler. tabiki buda zevk meselesi ve maddiyata bakar. sen beğendiysen bize pek bişey demek düşmez zaten. önemli olsan senin içine sinmesi. tekrar güle güle kallan

sağol zevk renk meselesi ben bunları yaparken bir gün aracı satıcağımı düşünerek yapdım kimsede orası burası oynanmış araba almaz..

sağol zevk renk meselesi ben bunları yaparken bir gün aracı satıcağımı düşünerek yapdım kimsede orası burası oynanmış araba almaz..

doğru diyorsun. oynanmış arabalara millet yanaşmıyor. şahsen bende yanaşmam. konuyu amacı dışına şıkarcam ama bu konuda opel hiç hoşuma gitmiyor. mesela insignia nın en full , full donanımlı modelinde bir dvd player, veya tv yok. bugün 98 model mercedeslere bmwlere audilere bakıyorsunuz tv ve navigasyon var. opel daha yeni yeni navigasyon olayına el attı. bakalım tv flan ne zaman gelcek

Sevgili cemil benim ekranım dokunmatik ekran kalem daha nazik olduğu için onu kullanıyorum yoksa dokunmatik parmaklada yapabiliyorum mouse sürükleyip iş görebiliyorum ama parmaklarım çok tombul o yüzden kalem tercih ediyorum

cd değiştirmek diye bir şey şart değil torpido da zaten usb girişi var atıcan flash diskine film yada müziğini yada oyununu oynıycan.. illa cd rom istiyorsan torpidoda usb girişi var oraya bağlarsın bir external dvd rom olur biter...bunlar ufak basit şeyler..

Torpidoyu açıp takmak bile kullanımda göğüste kullanımdan daha rahatsız bence.
Ekrana gelince neyseki benim parmaklarım ince, hiç olmadı sana da serçe parmağını kullanmanı öneririm :)
Toplamda astarı yüzünden pahalıya gelir gibi geldi bana, sen memnunsan sorun yok, güle güle kullan ama ben tercih etmem sanırım bunu.

Torpidoyu açıp takmak bile kullanımda göğüste kullanımdan daha rahatsız bence.
Ekrana gelince neyseki benim parmaklarım ince, hiç olmadı sana da serçe parmağını kullanmanı öneririm :)
Toplamda astarı yüzünden pahalıya gelir gibi geldi bana, sen memnunsan sorun yok, güle güle kullan ama ben tercih etmem sanırım bunu.

dediğim gibi benim için orjinallik hat safhada yoksa bende kralını envaye çeşidini yapmayı bilirdim çokda orjinal harika dururdu ki yapdırdığım yer istanbuldaki sayılı yerlerden audio studio bilen bilir bu işlerin içinde olanlar ama yapmam ben size göğsü kesilmiş orası burası delinmiş elektrik aksamı oynanmış kabloları kesilmiş bir araba getirsem alırmısınız aklı olan insan almaz

orjinalini muhafaza ederek de ancak bu kadar oluyor bu bile iyi allahdan vectrada aşahıda eldivenlik gibi bir boşluk bırakmışlar orayı değerlendirdik..yoksa buda olmazdı..
bende çinden falan böyle riskli garantisi olmayan maceralara girmek zorunda kalırdımki ben bu sistemi yapmadan önce epey bu teypleri araştırdım..

bu arada cemilcim hiç pahalı değil ben laptop ı 150 ye aldım ekranı arızalı şekilde zaten bilhassa ekranı arızalı aradım işime yaramıycağı için p4 makine birde indash bu monitörü aldım 350 ye artı işçilik bana 700 e geldi ama bir kalemde vermedim ben bunu

bir ay ekranı aldım 2 ay ekran evde yattı sonra evde eski acer p2 im vardı ilk onu takdırdım sonra bir iki ay sonra o laptop bakdımki hantal yeni p4 laptop aldım parça parça yapdığım için o kadar büyük bir mevlaya gelmedi koymadı parasal olarak ben bir proje gibi düşündüm bu olayı zaten orjinal teybim vardı bunu hobisel bir uğraş gibi gördüm ve yapdım keyiflide oldu..

nete giriyorum , müzik film ,oyun oynayabiliyorum, arabanın önde ve arkada çift kamerası var, gps antenim var navigasyona bağlanabiliyorum msn yi kullanabiliyorum.. daha ne olsunki şu dediğiniz teyplerle şunların çeyreğini yapamassıınız..

sizin şu dediğiniz teyplerin her şeyiyle en son noktada arabaya montajlanmış fiyatı en az 1.500 tl den aşağı gelmez makinanın fiyatı gümrüğü onun montajı işçiliği falan filanki bir garantiside yok sonuçda çin malı bozulsa verdiğiniz parada direk çöpe gider...

bu arada banada teybi değişmiş orjinal teybinin yerine indash yada double din teyp takılmış araçlar doğan şahin işi geliyor bu teyp için demiyorum ama piyasada satılan normal teypler için diyorum arabanın bütün fonksiyonları bizim araçda teyip üstünden ve direksiyon kumandasından sen bunları iptal ettikden sonra o arabanın doğancı şahinci işinden bir farkı kalmıyor birde benim gözüme çok çirkin görünüyor bir kaç double din li vectra c gördüm çok çirkin geldi gözüme banada 200 milyona megandan çıkma double din getirmişlerdi almadım..çünkü banada bu tip basit şeyler çok doğancı şahinci işi geliyor..

ama dedimya zevk renk meselesi ben kimseye bunu yapın tabiki demiyorum zaten her kezde yapamaz kovalamak lazım uğraşmak lazım...

bu konuyuda böyle uzatmak istemezdim kusura bakmayın..

saygılar sevgiler..

dediğim gibi benim için orjinallik hat safhada yoksa bende kralını envaye çeşidini yapmayı bilirdim çokda orjinal harika dururdu ki yapdırdığım yer istanbuldaki sayılı yerlerden audio studio bilen bilir bu işlerin içinde olanlar ama yapmam ben size göğsü kesilmiş orası burası delinmiş elektrik aksamı oynanmış kabloları kesilmiş bir araba getirsem alırmısınız aklı olan insan almaz

orjinalini muhafaza ederek de ancak bu kadar oluyor bu bile iyi allahdan vectrada aşahıda eldivenlik gibi bir boşluk bırakmışlar orayı değerlendirdik..yoksa buda olmazdı..
bende çinden falan böyle riskli garantisi olmayan maceralara girmek zorunda kalırdımki ben bu sistemi yapmadan önce epey bu teypleri araştırdım..

bu arada cemilcim hiç pahalı değil ben laptop ı 150 ye aldım ekranı arızalı şekilde zaten bilhassa ekranı arızalı aradım işime yaramıycağı için p4 makine birde indash bu monitörü aldım 350 ye artı işçilik bana 700 e geldi ama bir kalemde vermedim ben bunu

bir ay ekranı aldım 2 ay ekran evde yattı sonra evde eski acer p2 im vardı ilk onu takdırdım sonra bir iki ay sonra o laptop bakdımki hantal yeni p4 laptop aldım parça parça yapdığım için o kadar büyük bir mevlaya gelmedi koymadı parasal olarak ben bir proje gibi düşündüm bu olayı zaten orjinal teybim vardı bunu hobisel bir uğraş gibi gördüm ve yapdım keyiflide oldu..

nete giriyorum , müzik film ,oyun oynayabiliyorum, arabanın önde ve arkada çift kamerası var, gps antenim var navigasyona bağlanabiliyorum msn yi kullanabiliyorum.. daha ne olsunki şu dediğiniz teyplerle şunların çeyreğini yapamassıınız..

sizin şu dediğiniz teyplerin her şeyiyle en son noktada arabaya montajlanmış fiyatı en az 1.500 tl den aşağı gelmez makinanın fiyatı gümrüğü onun montajı işçiliği falan filanki bir garantiside yok sonuçda çin malı bozulsa verdiğiniz parada direk çöpe gider...

bu arada banada teybi değişmiş orjinal teybinin yerine indash yada double din teyp takılmış araçlar doğan şahin işi geliyor bu teyp için demiyorum ama piyasada satılan normal teypler için diyorum arabanın bütün fonksiyonları bizim araçda teyip üstünden ve direksiyon kumandasından sen bunları iptal ettikden sonra o arabanın doğancı şahinci işinden bir farkı kalmıyor birde benim gözüme çok çirkin görünüyor bir kaç double din li vectra c gördüm çok çirkin geldi gözüme banada 200 milyona megandan çıkma double din getirmişlerdi almadım..çünkü banada bu tip basit şeyler çok doğancı şahinci işi geliyor..

ama dedimya zevk renk meselesi ben kimseye bunu yapın tabiki demiyorum zaten her kezde yapamaz kovalamak lazım uğraşmak lazım...

bu konuyuda böyle uzatmak istemezdim kusura bakmayın..

saygılar sevgiler..

Uzatmak değil ki ben gayet memnunum paylaşmaktan. Burası saygı sevgi çerçevesinde herkesin fikrini söylemesi gereken bir ortam. Bilgi paylaştıkça büyür :good:
Yaptığınızın internet ve oyun gibi avantajları var, bunlar artısı elbette. Oyun benim için gereksiz ama internet önemli onu da telefonumdan istediğim an elde ediyorum zaten. Neticede yine kullanıcı zevkine hitap ediyor bu özellikler.
Kamera benim dediğim cihaza da bağlanabiliyor. Sizin de dediğiniz gibi orjinal teyp bozulmuyor hiçbir kesim işlemi yok montaj için ve aletin bana maliyeti 510$. Montaj için para vermicem. Arabayı satarken de orijinal teybi yerine takıp öyle satarım. Aldığım teybi de ayrıca satarım yeni alacağım araca uyduramazsam :)

Geri