Astra J 1.4 turbo yakıt sarfiyatı....

Ynt: Astra J 1.4 turbo yakıt sarfiyatı....

merhaba arkadaşlar ben yeni üye ve yakın bir zamanda astracı oldum. Sizlerin yorumlarıyla aldım aracı.öncelikle teşekkürler yorumlarınız için. aracım 1.4 t sport beyaz geçen hafta ankaradan aldım erzincana geldim. Tam olarak depoyu fulledim ve 745 km yol yaptım, geldiğimde daha çeyrek depo benzin vardı araçta ! tekrar fulledim depoyu 162 tl lik benzin aldı. hesapladığımda bana çok iyi geldi 217 krş gibi bi rakam çok iyi. Sizlerin yazdığı astronomik rakamlar gibi yakmadı. Ayrıca öyle çok yavaşda gelmedim. Ortalama hızım 120 civarıydı. Ne dersiniz nasıl bu değerler ? şehir içi henüz ölçmedim ama okadarda uçurum olmaz sanırsam.. ? okkk

delikadir24 link' Alıntı:
merhaba arkadaşlar ben yeni üye ve yakın bir zamanda astracı oldum. Sizlerin yorumlarıyla aldım aracı.öncelikle teşekkürler yorumlarınız için. aracım 1.4 t sport beyaz geçen hafta ankaradan aldım erzincana geldim. Tam olarak depoyu fulledim ve 745 km yol yaptım, geldiğimde daha çeyrek depo benzin vardı araçta ! tekrar fulledim depoyu 162 tl lik benzin aldı. hesapladığımda bana çok iyi geldi 217 krş gibi bi rakam çok iyi. Sizlerin yazdığı astronomik rakamlar gibi yakmadı. Ayrıca öyle çok yavaşda gelmedim. Ortalama hızım 120 civarıydı. Ne dersiniz nasıl bu değerler ? şehir içi henüz ölçmedim ama okadarda uçurum olmaz sanırsam.. ? okkk

Araçlarımızın uzun yoldaki güç ve tüketim oranı hayli iyi, güle güle kullanın.

delikadir24 link' Alıntı:
hayırlı olsun yakıt değerleri gayet güzel bence de
ayrıca hoşgeldiniz kısaca tanırsak sizi memnun oluruz...

aracım bir yılı devirdi. 23.000 km civarında. şehir içi ortalamam 8.3
arabayı alırken 8.0 geçmez diye umuyordum ama bu da oldukça tatminkar.

Benimki bu aralar 8 in altına meğilli. ֖zellikle klima kapalı ise hiç kaçırmıyor 7,9 - 7,8 diye inmeye başlıyor.  dancee

Kışın ise soğuk ve kış lastikleri nedeni ile 8,0 - 8,2 arasına gidip geliyordu.

Gerçi benim güzergah tamda İstanbul ş.içi sayılmaz.

A14NET link' Alıntı:
Benimki bu aralar 8 in altına meğilli. ֖zellikle klima kapalı ise hiç kaçırmıyor 7,9 - 7,8 diye inmeye başlıyor.  dancee

Kışın ise soğuk ve kış lastikleri nedeni ile 8,0 - 8,2 arasına gidip geliyordu.

Gerçi benim güzergah tamda İstanbul ş.içi sayılmaz.
iyiymiş  045thumbsup

Herkese merhaba,

Megane 3 dizel aracımı satıp astra 1.4t otomatik almak istiyorum. hergün köprü trafiğine gireceğim İstanbul'da. Lütfen bu araca sahip olanlar tüketim değerlerini yazabilir mi.

Teşekkürler.

Geri