Astra J 1.4 turbo yakıt sarfiyatı....

Ynt: Astra J 1.4 turbo yakıt sarfiyatı....

by-Abdullah link' Alıntı:
kanka o kadar abartmayın yaa benım tank dandamı cok yakıyor..mubarek 11lıtre :) :) :)

Valla benimkinin ortalaması 11.7 Abdullah ama sakin kullanınca. Bastırınca kaç oluyor o durumların ortalaması bilmiyorum ama. ((:

ben zaten 11 in ustune cıkınca km menusunu degısıyorum dogan.. :) :)  bosver yaaa karızma olsunda yakksın bırazda yapcak falz bişi yok benzın durmuyorkı napalım

Cesedim karizmatik ama fakir olacak. ((:

öle deme doğan biz astralarla mutluyuz biliyorsun bunu sen :) :) :)

Zaten sevmesem bu kadar verip yerine bisiklet alacağım. ((:

kanka o kadar abartmayın yaa benım tank dandamı cok yakıyor..mubarek 11lıtre :) :) :)

Abartmayalım mı :)  Bu en son söylediği 100 km de 40 litre demek farkındasınız değil mi...

Uşaklar Trabzon dan selamlar,

Salıdan beri Corsa ile 2200km yol yaparak en son Trabzon a vardık, araç ortalama 5.5 yakıyor ve işin güzel yanı bu ortalamayı uzun yolda hız yapsak da yükseltmek pek kolay değil, bu ortalamanın altına da inmek mümkün ancak yer yer yol çalışmaları ve sürekli yağan yağmur yüzünden sükun bir sürüş pek kolay değil, ayrıca mesafe çok uzun olunca 80-90 la sürekli gidilmiyor..

dizelden 3-5 lira kar edecem derken daha fazla ödeniyormuş gibi gelmiyor mu?

Tolga KARACA link' Alıntı:
Uşaklar Trabzon dan selamlar,

Salıdan beri Corsa ile 2200km yol yaparak en son Trabzon a vardık, araç ortalama 5.5 yakıyor ve işin güzel yanı bu ortalamayı uzun yolda hız yapsak da yükseltmek pek kolay değil, bu ortalamanın altına da inmek mümkün ancak yer yer yol çalışmaları ve sürekli yağan yağmur yüzünden sükun bir sürüş pek kolay değil, ayrıca mesafe çok uzun olunca 80-90 la sürekli gidilmiyor..
Sen bu arada kendi arabani yatirip corsayla takiliyon ne is.

GNSpower link' Alıntı:
Cesedim karizmatik ama fakir olacak. ((:
doğan abi aktive s için 11 diyosun benimki 12.8 di çok kafana takılıyosa değiş sende ben gibi ya kafan rahat olsun

bulent_tnt link' Alıntı:
Sen bu arada kendi arabani yatirip corsayla takiliyon ne is.

Bu turu kardeşim istiyordu kendi arabasıyla çıktık. E Astra da az dinlensin bir ay arayla aldık Astra Corsa dan iki misli faza yol yaptı :))

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bu turu kardeşim istiyordu kendi arabasıyla çıktık. E Astra da az dinlensin bir ay arayla aldık Astra Corsa dan iki misli faza yol yaptı :))

Cemil ustaya gidersen benim için de ye ;)

Geri