Astra J bi-xenon far montajı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astra J bi-xenon far montajı

Benımde tek far olayı kaldı bı xenon yaptımmı hersey bıtmıstır araba adına yapılacak bırsey kalmıyor bende

spitemre link' Alıntı:
Benımde tek far olayı kaldı bı xenon yaptımmı hersey bıtmıstır araba adına yapılacak bırsey kalmıyor bende

Olmaz, olamaz. Arabanın işi bitmez, yapılacak birşey illa bulunur. ((:

GNSpower link' Alıntı:
Olmaz, olamaz. Arabanın işi bitmez, yapılacak birşey illa bulunur. ((:

Doğan harbıden kalmadı yaa bodykıt-jant-cam cıtası-karartılmış stoplar-komple beyaz led aydınlatma-krom kapı esıklerı-beyaz far turuncu gunduz-navı-hoparlorler-cam filmi-deri direksiyon sımıdı(cakma)-kedı gozu led-led plaka

Öncelikle mustafa bey çok zahmetli ama çokda değmiş yaptığınıza bir başka bakıyorsunuzdur aracınıza şimdi allah nazarlardan korusun :)

Jantlar
Body kit
Yay
Sis farları

benim tecihimde bu şekilde olurdu heralde ama daha vakit var borç ödüyorum şimdilik :)

oktay toker link' Alıntı:
Eline,cebine sağlık.
Aydınlatma olarak artık daha iyi.

Bu far modeli için daha detaylı çalışma imkanlar dahilinde iyi olur.Modifiyeye çok açık bir far.
Abi bildiğiniz gibi Hella farları sökmek tam bir işkence. Kullanılan silikon sıcakla kendini bırakmıyor. Kenarlardan açarak uzun süren emekle ancak açılabiliyor. Forumdan bir arkadaş gönüllü olsa da sizin güzel bir çalışmanız görsek çok iyi olur.

madmax50 link' Alıntı:
Abi bildiğiniz gibi Hella farları sökmek tam bir işkence. Kullanılan silikon sıcakla kendini bırakmıyor. Kenarlardan açarak uzun süren emekle ancak açılabiliyor. Forumdan bir arkadaş gönüllü olsa da sizin güzel bir çalışmanız görsek çok iyi olur.

Mustafa sanirim aradigin gonullu benim fakat farlarin acilip orjinal halinin bozulmasi bende biraz tedirginlik yaratiyor

Kasım Çınar link' Alıntı:
Mustafa sanirim aradigin gonullu benim fakat farlarin acilip orjinal halinin bozulmasi bende biraz tedirginlik yaratiyor

Vereyım ben yaa farları ısterse kırsın sorun yok kor topal cakarım sellektoru yıne şimşek gıbı :D :D

Kasım Çınar link' Alıntı:
Emre alirim farlarini ha :D

Hemen gondereyım ayıp ettıınn. :D :D

Kasım ևınar link' Alıntı:

Abi orjinalliğin bozulması konusunda tedirginsen bu işe hiç girme  :) Farların kenarları ayvayı yiyor. Araca takılınca üst kısımda 10 cm'lik bölümde görünüyor. Bunlar benim için sorun değil zira aracı satacak olursam bu farları söküp çıkma farla satarım. Mercekli farları ayrı satarım.

Geri