Astra J Fiyat Listesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Astra J Fiyat Listesi

ben arabamı beklemeden bulup aldığım için pek ısrarcı olamamıştım açıkçası aylarca beklemekten kurtulunca ama tabi ısrarla ne koparılırsa kardır..

Arkadaşlar araçlarınızı hangi fiyata adınız acaba bayiler arasında cok değişken bir fiyat listesimi var ben bunu merak ediyorum .bu fiyatları burada toplarsak hem yeni astra alacak arkadaşlarada bir nevi yardımcı olmuş oluruz.tarihte verirseniz sevinirim
Astra 1,4t sport 140 hp sunrooflu 47000 liraya aldım 1 hafta önce

Gökhan_55 link' Alıntı:
aynı aracı ben aralıkta 44,,250 ye almıştım...
bayağı bi zam gelmiş ama sanırım kampanyada vardı heralde aralıkta opelde

arkadaşlar bu konunun özele girdiğini biliyorum ama serbest piyasa ekonomisi  ;) var isteyen istediği fiyata satar aracı bayi ismi vermezseniz sanırım sıkıntı cıkmaz diye düşünüyorum

ben 45.000e aldım sunroofsuz, yani seninle aynı fiyata geliyor. bundan sonra sportu 45.000 vermezler tahminimce. biz biraz geç aldık ama, neyse ki daha geç almadık

hllb link' Alıntı:
ben 45.000e aldım sunroofsuz, yani seninle aynı fiyata geliyor. bundan sonra sportu 45.000 vermezler tahminimce. biz biraz geç aldık ama, neyse ki daha geç almadık
haklsın abi son durum fırsat aracları olarak nıtelendırılen enjoy plus paketlı arabalar bıldıgım kadarıyla 45000 tl su an

Genel olarak büyükşehirdeki bayiler kampanyalı liste fiyatı 45 bin lira üzerindeki araçlar için 3500 liraya kadar indirim yapabiliyorlar.
47150 lira olarak görünen 1.4t Sport modeli 43650 liraya kadar alınabilir.

Donanım ve opsiyon arttıkça indirim 4000 liraya kadar çıkabilir.

Aklınızda olsun, araç ile birlikte trafik seti, ilkyardım seti ve halı paspas geliyor zaten.Bunları bayinin verdiği hediyeler sanmayın.
Bir diğer görüşüm aracı mümkün olduğunca hediyesiz almaya çalışın.Sonuçta hediyenin maliyetini de aracın fiyatına ekliyorlar, babasının hayrına kimse hediye vermez, di mi:) Bu hediye ekipmanları dışarda çok daha iyi fiyata alabilirsiniz.

şubat 5 anlaşma uzerinden, 49000 sport dizel, + 1.800 cyclone + 300 cam filmi +100 karter koruma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri