Astra J Fiyat Listesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Astra J Fiyat Listesi

araba almaya karar verdiğimde bakmadığım araba kalmadı sanırım volvo s40 ı ben de düşündüm ama uygun fiyatta donanım yoktu, uygun donanımda fiyat çoktu. ama en çok da okuduğum bir yazı etkiledi beni '' volvoyu bi alınca bir de satınca sevinirsin'' diyordu. yedek parça ve ikinci el sıkıntısından dolayı. aslında volvo güzel bir araba hele saab tadından yenmez ama türkiye'de ne yazık ki pazarı yok.

trk_187 link' Alıntı:
indirimsiz mi? yapmıyorlar mı bir iyilik?= ayrıca yeni zam kapıda diye bir soylenti var... mart sonu diye duydum ama zannetmiyorum....

Bu verdiğim fiyat liste fiyatı,pazarlıkla tahminim 48.500 e alınabilir

trk_187 link' Alıntı:
ben bir ayla saglam kazık yedim benimki navi ile 51000e geldi...  madd walll  walll  madd

birader sen 1 günle bu kadar farka mı girdin... üzüldüm.... navi ne kadardı...? 1500 - 2000 tl mi...

hllb link' Alıntı:
araba almaya karar verdiğimde bakmadığım araba kalmadı sanırım volvo s40 ı ben de düşündüm ama uygun fiyatta donanım yoktu, uygun donanımda fiyat çoktu. ama en çok da okuduğum bir yazı etkiledi beni '' volvoyu bi alınca bir de satınca sevinirsin'' diyordu. yedek parça ve ikinci el sıkıntısından dolayı. aslında volvo güzel bir araba hele saab tadından yenmez ama türkiye'de ne yazık ki pazarı yok.

Valla eşimin dedesi (4 ay oldu vefat edeli 87 yaşında) araba hastası olduğu için sağlam arabalara binmiş... lakabı da hızlı Jo...iş adamı nerede olduğu belli olmazmış... araba konusunda volvodan pek şaşmamış... (modeli eski biraz)en son torunu S80 ile kaza yaptı ama ölümcül... neyse birşey olmadı... Uşak içinde Koca kamyon büyük baş hayvan yüklü volvonun ön tarafına çarptı kamyon yaklaşık 100 cm havalanmış önünden ve 100 m ileriye sürüklenerek devrilmiş bütün hayvanlar saçılmış tabi 3-5 cm ile yırttı yeğen... çok sağlam araba.o çarpmayla elbette araç pert.. ama ikinci el pazar sıfır... hayatta almayacağım bir arabadır o yüzden.....araca kasko 20000 TL verdi diye biliyorum. ikinci el piyasası öyleymiş... yenisini almıştı vefat etmeden(s40 full donanım aldı)... şimdi diğer torunu biniyor araca. valla ben beğenmemiştim... ne biliim volvo güzel ama konforsuz gibi geliyordu...

Araçları aldıgınız fiyatları inceledim gercekten cok iyi fiyatlara arac sahibi olmussunuz.. Tekrardan hepinizi hayırlı olsun demekten baska bırsey dusmuyor bugunun guncel fıyat lıstesıne baktıgımızda.. Gönlümdeki 1.4t 140 hp cosmo baz fiyatı anahtar teslim 51 lira + Flexiride paket 54 lira gibi para cıkıyor ortaya korkunc fiyat farkı var anlasılan ya kampanya beklicez yada 2011 kasım aralık ayı  ::)

ben aracımı 45.000 tlye aldm karter koruma + tiryaki seti yanında hediyesi

Bursa Neskarla astra 1.3 cdti cosmo necvox navı plaka masrafları dahil 52 850 fiyat almıştım mart ayı teslim diye konusmustuk ki bi kaç sıkıntı yüzünden başka bi firmayla anlaşma yapmak durumunda kaldım opel gerçekle aynı aracı necvox navi  dahil plakalar hariç 51800 e anlaştım mart sonu teslim edeceklerine ve fiyatta garanti verdiklerini söylediler sizce nasıl çok mu pahalı aralıkta alanlar kadar şanslı değiliz ama ...... walll

ben 2010 kasımda 1.3 cosmo + cyclone = 52 bin tl ye almıştım

bence fiyat gayet iyi
karter koruma 100-150 tl arasında birşey zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri