Astra J Fiyat Listesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Astra J Fiyat Listesi

Karter koruma Astra J için 56TL internet sitesinde. İşçilik de bunun yarısı kadar olsa bence 80TL^den fazla karter korumaya vermek biraz fazla geliyor.

Çok mu cimriyim :)

drwaverunner link' Alıntı:
Karter koruma Astra J için 56TL internet sitesinde. İşçilik de bunun yarısı kadar olsa bence 80TL^den fazla karter korumaya vermek biraz fazla geliyor.

Çok mu cimriyim :)

Valla geliş fiyatından taktıracağım 50 TL :) çirkeflik yaparım :D

akcaylıastra link' Alıntı:
Bursa Neskarla astra 1.3 cdti cosmo necvox navı plaka masrafları dahil 52 850 fiyat almıştım mart ayı teslim diye konusmustuk ki bi kaç sıkıntı yüzünden başka bi firmayla anlaşma yapmak durumunda kaldım opel gerçekle aynı aracı necvox navi  dahil plakalar hariç 51800 e anlaştım mart sonu teslim edeceklerine ve fiyatta garanti verdiklerini söylediler sizce nasıl çok mu pahalı aralıkta alanlar kadar şanslı değiliz ama ...... walll

fiyat çok iyi bence için rahat olsun

erdem link' Alıntı:
[quote author=akcaylıastra link=topic=81.msg16017#msg16017 date=1300220262]
Bursa Neskarla astra 1.3 cdti cosmo necvox navı plaka masrafları dahil 52 850 fiyat almıştım mart ayı teslim diye konusmustuk ki bi kaç sıkıntı yüzünden başka bi firmayla anlaşma yapmak durumunda kaldım opel gerçekle aynı aracı necvox navi  dahil plakalar hariç 51800 e anlaştım mart sonu teslim edeceklerine ve fiyatta garanti verdiklerini söylediler sizce nasıl çok mu pahalı aralıkta alanlar kadar şanslı değiliz ama ...... walll

[/quote]

tesekkür ederim içim rahatladı çok sıkıntı yapıyordum :)

[quote author=erdem link=topic=81.msg16558#msg16558 date=1300305421]
[quote author=akcaylıastra link=topic=81.msg16017#msg16017 date=1300220262]

[/quote]

tesekkür ederim içim rahatladı çok sıkıntı yapıyordum :)
[/quote]

sıkıntı yapmayın ilk aldığınız fiyata göre 1000 tl kardasınız zaten ;)

ya ben karter korumayı 120 tl birde indirimli olarak taktırmıştım yoksa ben kazıkmı yedim.. :o

bakalım bana ne kadar mal olacak karter koruma  bu arada cimri değilsinz cebimizi düşünmeliyiz tabiikide ;D

bakalım bana ne kadar mal olacak karter koruma   bu arada cimri değilsinz cebimizi düşünmeliyiz tabiikide ;D

Bence karter korumaya para vermeyin, ısrar edin taksınlar. ben ve çoğu arkadaş bu parçayı ayrıca para ödemeden taktırdık..

çellocu link' Alıntı:
[quote author=akcaylıastra link=topic=81.msg16598#msg16598 date=1300308187]
bakalım bana ne kadar mal olacak karter koruma  bu arada cimri değilsinz cebimizi düşünmeliyiz tabiikide ;D

Bence karter korumaya para vermeyin, ısrar edin taksınlar. ben ve çoğu arkadaş bu parçayı ayrıca para ödemeden taktırdık..
[/quote]

+1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri