Astra J Fiyat Listesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Astra J Fiyat Listesi

2011  1.6 115 hp enjoy plus teknik gri manuel + kartel koruma 29 Ekim'de 39.000 TL'ye aldım.

Yazdığım mesajlar nereye gidiyor anlamadım  hahh

2011 Model, 1.4 Turbo, teknik gri,cosmo, benzinli, manuel aracımı 46.600 TL.ye aldım.Fiyata küllük dahil, CD500 değil.

Satın alma tarihi : 11.11.2010

arkadaşlar cd500 ün liste fiyatı 1600 olmuş.. bugün rasgele bi yeri arayıp 1.4T cosmo+cd500 için 49500TL , aynı özelliklerde 1.3cdti için 52700 TL fiyat aldım.. kadın son fiyat bu dedi ama pazarlık yapılır heralde diye düşünüyorum..umarım en kısa zamanda fiyat listesi güncellenir de ona göre pazarlıığımızı yaparız..

2011 yeni astra 1.6 115 hp enjoy plus ( olimpik beyaz ) b+ karter koruma+park sensörü 39.800 e aldım. 6 aralıkta 2010

2011 Astra j 1.3 ecoFLEX sport Olimpik beyaz + Karter koruma + tiryaki seti  45.000 aracı daha teslim almadım.Kısmetse bu hafta içi

Enjoyplus ecoflex beyaz aracımı park sensörü hediyeli 43500 tl ye, bu hafta alıyorum bayiden.

serhatcekmez link' Alıntı:
Enjoyplus ecoflex beyaz aracımı park sensörü hediyeli 43500 tl ye, bu hafta alıyorum bayiden.

Hayırlsı olsun.Allah kazasız belesız kullandırmayı nasip etsin.
Yeni aracınızla forumuzda keyifli vakitler geçirmeniz dileğilyle hoşgeldiniz.

Aralık Ayı Fiyat Listesi

ekranalntsjy.jpg

hocam siz bu fiyatları nerden aldınız acaba? sitede halen aynı fiyatlar.

zaten eski fiyatlar onlar.. yani aralık ayı.. güncellenen fiyat listesi ocak ayı için olacaktır.. benim tek bildiğim cd500 1600TL olmuş..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri