Astra J Fiyat Listesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Astra J Fiyat Listesi

arkadaşlar opel sitesindeki başlangıç fiyatı güncellenmiş bakabilirsiniz.. ama hala fiyat listesi güncel değil.. buna göre başlangıç fiyatı aralık ayında 37954 TL iken şuanda 41405TL.. yani yaklaşık 3500 tl  zam yapılmış.. bu kadarda olmaz yani.. renault falan 100 TL zam yaparken yılbaşından sonra her modele opel tam 3500 TL yapmış.. hayırlı olsun  çekiççç

1.6 t  turbo 180hp  cosmo  atomatik    teknik gri  ek aksesuar  yok    49500      aralık 2010 fiyatı 

2011 model Beyaz 1.4 sport Sunroof+karter korumalı aracımı 44.300 TL aldım.

erdem link' Alıntı:
opel ocak fiyatlarını açıklamış
Paylaşım için teşekkürler. 8 ay önceki aldığım fiyata oranla 1000TL düşmüş. Çok zararda değilim :)

drwaverunner link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=81.msg985#msg985 date=1294320281]
opel ocak fiyatlarını açıklamış
Paylaşım için teşekkürler. 8 ay önceki aldığım fiyata oranla 1000TL düşmüş. Çok zararda değilim :)
[/quote]

rica ederim
enjoy modeli de donanımlardan çıkartılmış

ben de navigasyonu ve yapılan indirimi göz önünde bulundurursam
1500-2000 tl pahalanmış araçlar

2011 enjoy plus 1.4 t 140hp+sunroff+boyakoruma+cam filmi:42000 tl aldım aralıkta aldım.

Birde arkadaşlar sizce fiyatım nasıl ben biraz acele aldım aracıda o yüzdemmerak ettim.

admin: Lütfen tüm karakterleri büyük harflerle yazmayınız. Teşekkürler.

arkadaşlar artık sport donanımda opelin sitesinde yokuş kalkış desteği gözükmüyor.. galiba sport donanımdan eksiltilen özellikler yetmedi opel buna birde yokuş kalkış desteğini de ekledi..  walll var mı tam bir bilgisi olan??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri