Astra J Fiyat Listesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Astra J Fiyat Listesi

Astra J teknik donanım broşüründe hala var diye gözüküyor.

ben sitedeki modeller ve aksesuarlar bölümüne baktım oradan kaldırmışlar.. ayrıca kapı içi aydınlatmaları kaldırdıklarında uzun bir süre teknik tablodan kalkmamıştı yanlış mı hatırlıyorum??

evet ordan kaldırmışlar, USB olayı da aynı o şekilde oldu gerçi o daha vahim hala gözüküyor ama araçlarla gelmedi.

ya nasıl böyle bir şey yaparlar anlam veremiyorum.. adamlar fiyatlara resmen 4000 lira zam yaptılar şimdi de sport tan yokuşta kalkış desteği gibi süper bir özelliği kaldırmışlar.. hadi usb dir , kapı aydınlatmasıdır onu anladım da bu ne böyle yaaa çekiççç ayıp denen birşey var.. müşteriler bu kadarda salak yerine konmaz ki arkadaş...ben korkuyorum opel yakında 4 tekerleği satamaya kalkar 45-50 bine..

İmzamdaki aracı, 14 Ocak 2010 tarihinde 51.000 TL'ye almıştım.

Araçlarımızı satarken benim araç sport ama yokuş kalkış desteği var kapı iç aydınlatması var usb girişi var diye özellikleri belirtmemiz gerekecek... :-[

bu son fiyatlardan sonra uzunca bir süre alan olmaz heralde bluegrab

arkadaşlar bence bu konuda bir sıkıntı var. yarın zaferle konuşacam kendisi opelde satış temsilcisi. bu özelliklerin kalkması ,(yokuş asistanı)  bence mümkün değil

arkadaşlar düzeltmişler siteden tekrar yokuş kalkış desteği gelmiş greatt zaten elektronik park freninde olmaması bana çok anlamsız gelmişti.

astra j sport 1.6 180 hp teknik gri ekstra donanımı yok 17 /8 /2010 tarihinde 48000tl ye aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri