Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

Ynt: Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

Tolga KARACA link' Alıntı:
Olm sabah sabah.. Karşı marketten alayım 55-60 tane bari.

Diette misin?

Tolga KARACA link' Alıntı:
Yok yaw dieti de yerim. Günlük satışları o kadarmış..

Büyük şehire taşın, 5M Migros'tan günlük 800 tane yiyebilirsin.

1.3 dizel 2013 iki aylik araba 210 u gördüm direksiyon ve yol tutusuna hasta kaldim muthis bir guven veriyor. ..

Arkadaşlar bu konuya önceden de cevap yazmıştım  2012 1.3 Astramla daha önce 203 yapmıştım hafta sonu Sakarya ya gidip geldim Bursa çevre yolunda 208km yaptım. Arabada 4 kişiydik bagaj yüklüydü. 200 den sonra çok yavaş artıyor hız ama o hızda bile aracın güven veren hissi herkesi mest etti.

Bende 202 gördüm geçenlerde , araç henüz 3200 km de olduğu için fazla zorlamak istemedim ,  e 1 de radar korkusu var tabi  005hihih 011zaa 011zaa aracın hızlanması ve hızlıyken ki hissiyatı gerçekten güzel  greatt

VIII link' Alıntı:
Bende 202 gördüm geçenlerde , araç henüz 3200 km de olduğu için fazla zorlamak istemedim ,  e 1 de radar korkusu var tabi  005hihih 011zaa 011zaa aracın hızlanması ve hızlıyken ki hissiyatı gerçekten güzel  greatt
Daha ne kadar zorlamayı düşünüyordun merak ettim, 202 gördüm diyorsun general_Shame_on_you

Erhan42 link' Alıntı:
Arkadaşlar bu konuya önceden de cevap yazmıştım   2012 1.3 Astramla daha önce 203 yapmıştım hafta sonu Sakarya ya gidip geldim Bursa çevre yolunda 208km yaptım. Arabada 4 kişiydik bagaj yüklüydü. 200 den sonra çok yavaş artıyor hız ama o hızda bile aracın güven veren hissi herkesi mest etti.

aşağıdaki resimde araç içinde bulunanlarda "mest" olmuştu.

Wolfsburg_Autounfall_4.jpg1..jpg

harunhoca link' Alıntı:
Daha ne kadar zorlamayı düşünüyordun merak ettim, 202 gördüm diyorsun general_Shame_on_you
Max çıkabileceğim değere kadar çıkmayı denemek istemedim , 202 gördüm fakat 10 - 15 sn o hızda kaldım , sonra hemen yavaşladım , araç yeni ve km.si düşük olduğu için zorlamak istemediğimi belirtmek istedim.

Geri