Astra J İlk Gün İzlenimlerimiz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan duanka
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: ilk gün izlenimlerimiz

hllb link' Alıntı:
akşam akşam arabamı alır almaz akşam trafiğine takıldım. arabam harbiden çok güzel daha doğrusu benim şimdiye kadar sahip olduğum en güzel araba :) o yüzden ben herşeyiyle beğendim :)
hayırlı olsun halil bey. kazasız belasız iyi günlerde kullanın..

teşekkür ederim arkadaşlar  thnxx

yaramaz06 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=342.msg19000#msg19000 date=1300994275]
akşam akşam arabamı alır almaz akşam trafiğine takıldım. arabam harbiden çok güzel daha doğrusu benim şimdiye kadar sahip olduğum en güzel araba :) o yüzden ben herşeyiyle beğendim :)
aracı teslim aldın mı halil abi hayırlı olsun ne zaman buluşuyoruz kutlama için abi ;D
[/quote]
ben sana uyarım, sen ne zaman uygunsan  rasta_occasion

hllb link' Alıntı:

Hayırlı uğurlu olsun Allah kazalardan esirgesin.

Yeni Astra lar gerçekten çok güzel araçlar, bir üst sınıf araçlara alışkın olanları bile etkiliyor.

Esmerce link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=342.msg19000#msg19000 date=1300994275]

Hayırlı uğurlu olsun Allah kazalardan esirgesin.

Yeni Astra lar gerçekten çok güzel araçlar, bir üst sınıf araçlara alışkın olanları bile etkiliyor.
[/quote]
teşekkür ederim

ilk günkü izlenimler olarak ort yakıt tüketimi 14 lt gayet basarılıyım bu konuda arabayı ılk aldıgımda otobanda 190 cıktım sızce bundan olabılırmı.ama 1,4 olmasına ragmen gıdıyor be arac

hocam baya basmışsın sne 14 litre kadar yakması  normal o süratte. yavaş kullanırsan 1o-11 litre yakarsın

sayın avukatakın 7500 km de mi elde ettiniz bu ortalamayı.... benim araç 850 km'de su an ortalama tuketim 5.9... bana biraz fazla geldi.. özellikle araç dur kalklarda, ilk hızlanmalarda sanki biraz fazla yakıyor gibi. ben mi abartıyorum aceba....

trk_187 link' Alıntı:
sayın avukatakın 7500 km de mi elde ettiniz bu ortalamayı.... benim araç 850 km'de su an ortalama tuketim 5.9... bana biraz fazla geldi.. özellikle araç dur kalklarda, ilk hızlanmalarda sanki biraz fazla yakıyor gibi. ben mi abartıyorum aceba....
anlamadım hocam hangi ortalamayı ?  benim ortalamam  5.7 litre.  en son ortalamam buydu. ama benim baştan itibaren hep böyle yaktı

bizim dizel araçlar çok güçsüz  maleef ağırlıkta fazla olunca  ilk hızlanma ve yokuşta  fazla gaz verirseniz çok yakar.  hep  sakin kullanacaksınız

Geri