Astra J Lpg Montajı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astra J Lpg Montajı

Merhaba arkadaşlar. 1.6 cosma 180 hp active select aracıma dün landirenzo kit taktırdım uzun araştırmalardan sonra. yeni gelen bir beyin ve kiti var onu taktırdım. su anda bir sıkıntım yok. bakalım zaman ile sizinle yakıt tüketimi ve performans bilgilerini paylaşacağım. aldıktan sonra otobanda test ettim hızlanma ve son hızda bir fark göremedim. ama haft asonu daha ayrıntılı değerlendireceğim.

kalisomir link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar. 1.6 cosma 180 hp active select aracıma dün landirenzo kit taktırdım uzun araştırmalardan sonra. yeni gelen bir beyin ve kiti var onu taktırdım. su anda bir sıkıntım yok. bakalım zaman ile sizinle yakıt tüketimi ve performans bilgilerini paylaşacağım. aldıktan sonra otobanda test ettim hızlanma ve son hızda bir fark göremedim. ama haft asonu daha ayrıntılı değerlendireceğim.
Sanırım astraya lpg taktıran olarak ilklerdensiniz deneyim ve izlenimleri mutlaka bekliyoruz

Vay be forumda ilk LPGli araç ha.Bakalım inşallah bize öncü olursunuz...

20.000 - 25.000 km sonra hic bir sorun yok derseniz Sn. Kalisomir, alacagim araba belli oldu :) 1.6 T Cosmo Active Select with LPG POWER =)

kalisomir link' Alıntı:
İşte budur abicim yaw. Benim de sormak istediğim şey garanti durumu nedir?

subap erimesse  sorun yok. ama  subap erir ya da bir süre sonra arıza lambası yakarsa  ayıkla pirincin taşını

tekrar mrb arkadaşlar;

yakıt tüketimi tamamen şehir içi kullanım duraksamadan gidilen en uzun mesafe 12 kilometre olmasına rağmen 30 kuruş yakıyor kilometrede 50-52 kuruştan buraya geldi bu çok güzel. şu an için aracın çekisi gidişi hızlanması turboya geçişte bir fark yok.

garanti için şöyle bir durum var landirenzonun verdiği kendi garantisi var. lpg takılan parçalardan dolayı herhangibir kusur olur ise subaplar vb. tüm masrafları landirenzo karşılıyor. buna işilkin bir garanti belgesi veriyorlar. onun dışındaki garanti kapsamı opel tarafından sağlanıyor zaten. ama bu kit daha doğrusu yeni beyin kiti italya 6 ay denendi biliyorsunuz insignialarda yaşanan supap erimesi probleminden sonra o sorunu gidermek için tasarlandı ve bununla ilgili hiçbir sorun olmayacağının garantisini veriyorlar. ben biraz risk aldım. bakalım hayırlısı.ama opel araçlarda bu motor koduna en çok kit takan ve en çok geri dönül alan ve bu geri dönüler üzerinde çalışarak çözümler üreten firma landirenzo arkadaşlar. bu konuyla ilgili italya ile bile mailleştik. gayet ilgililer. ben inandığım için taktırdım. 

tek sıkıntım simit tank 35 litre olmasına rağmen yedek lastiğimiz ufak olduğu için biraz bombe yapıyor bagaj içinde okadar.

Vereceginiz bilgiler cok degerli , umarim bu konuyu hep takip eder bizi bilgilendirirsiniz, hesabiniza gore arac sehirici yaklasik 13 litre /100 km LPG tuketiyor, sürüş tarzinizi bilmiyorum ama bu deger bile bana biraz fazla geldi,bir yanlislik yoktur umarim, ayrica montaji yaptirdiginiz servisi merak ediyorum, paylasmaniz mumkun mu acaba ?
insallah hic bir sorunla karsilasmazsiniz , hayirli olsun

hayırlı olsun sn kalisomir güzel haberlerinizi bekliyoruz son benzin zammından sonra özellikle umarım sorunsuz kullanım sağlanır astralardada isteyen gönlünce taktırıp kullanabilir..

Geri