Astra j Motor Kilitlenmesi yada Cruse Controlün Devreden Çıkması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akın2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astra j Motor Kilitlenmesi yada Cruse Controlün Devreden Çıkması

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Bilgisayarın çökmesinin sebebi olağandır dediler, yaptıkları açıklama biraz klişe ama doğru sanırım "araç elektriksel donanım olarak aşırı yüklü, yıkama suyuna bile sensör koymuşlar, el freni bile elektronik, bu kadar donanıma bilgisayarın çökmesi anormal değil" dediler.
Ama tekrar söylüyorum, aracın gidişini hayretle izledim, bastığım an gaza tepki veriyor, ben boşu boşuna 1 aydır bu  şekilde kullanıyormuşum.  Fakat şunu da belirteyim, aracı gözlemlememi söylediler, yani şeytan azapta gerek :)

gerçekten güzel haber akın bey gözünüz aydın :) keşke araçtaki oluşan bütün sorunlar güncelleme veya yazılım ile çözülebilse

valla bende sevindim..

gözümüz aydın.

birde bu sıralar forumda arzaların sıkıntıların çok konuşulmasından dolayı genel anlamda bir moralsizlik var bunu aşacak birşeyler yapsak yada araçlarımızla ilgili moral verici paylaşımlarada ağırlık versek diyorum artık..

Ohhh be,şimdi neşem yerine geldi.Debriyaja basarken korkar hale geldim valla,iyi bari balatalardan değilmiş gözün aydın Akın arkadaşım rasta_occasion

astraowner link' Alıntı:
[quote author=akcaylıastra link=topic=1045.msg22593#msg22593 date=1301928708]
Geçmiş olsun tekrarlamaması dileklerimle mutlu keyfli sürüşler
hocam bunu bir düzelt de  :)
[/quote]

özür dilerim fark etmemişim çok özür allah içimi biliyor

saolun arkadaşlar :) 
şunu da unutmadan belirteyim servisteki ustalar bilgisayar problemi olunca zaman kaybetmeden servise gelinmesi gerektiğini, yoksa  aracın çekişinin düşmesi yakıt sarfiyatının artması gibi duurmların ortaya çıkacağını, ve sensörlerin zarar görebileceğini belirttiler

markopasa86 link' Alıntı:
gerçekten güzel haber akın bey gözünüz aydın :) keşke araçtaki oluşan bütün sorunlar güncelleme veya yazılım ile çözülebilse
o da olcak gm aracı çıkarırken başta gerçekleştiremediği başarıyı zaman geçtikçe gerçekleştiryor çoğu sorun geçti artık. arabalarımızı yerden yere vurmayı bırakalım bence, sonuçta her araç ilk çıktığında kullanıcılardan feedback alma ihtimali olmadığı için böyle sorunlar ortaya çıkabiliyor ilerleyen zamanlarda hepsinin geçeceğine inanıyorum

akcaylıastra link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=1045.msg22597#msg22597 date=1301928825]
[quote author=akcaylıastra link=topic=1045.msg22593#msg22593 date=1301928708]
Geçmiş olsun tekrarlamaması dileklerimle mutlu keyfli sürüşler
hocam bunu bir düzelt de  :)
[/quote]

özür dilerim fark etmemişim çok özür allah içimi biliyor
[/quote]
bizde biliyoruz takma kafana benimki sadece espiriydi :)

akın link' Alıntı:
saolun arkadaşlar :) 
şunu da unutmadan belirteyim servisteki ustalar bilgisayar problemi olunca zaman kaybetmeden servise gelinmesi gerektiğini, yoksa  aracın çekişinin düşmesi yakıt sarfiyatının artması gibi duurmların ortaya çıkacağını, ve sensörlerin zarar görebileceğini belirttiler
zaten hangi problemlerin bilgisayar kaynaklı olduğunu bilemiyoruz. örneğin siz de yaşanan problemi ben dahil birçok kişi baski balata sorunu olarak görmüştük

haklısınız sanırım çözüm bir terslik hissedince üşenmeden servise gitmek. ege ben bu olay başıma ilk geldiğinde direkt servise gitseydim hafta sonu olanlar başıma gelmeyecekti.

Geri