Astra j Motor Kilitlenmesi yada Cruse Controlün Devreden Çıkması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akın2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astra j Motor Kilitlenmesi yada Cruse Controlün Devreden Çıkması

başka şehirdeki servisi kullanıyorum, reklam olmaması açısından pm den göndericem.

HaKaN link' Alıntı:
başka şehirdeki servisi kullanıyorum, reklam olmaması açısından pm den göndericem.
ben ankaradaki servislerle ilgili bir başlık açmıştım ve isim vermekte sorun olmaması gerektiğini, çünkü işini iyi yapan insanlarla iyi yapmayan insanların ayrılması gerektiğini düşündüğümü söylemiştim. yine söylüyorum bence servislere memnun olduğumuz ve olmadığımız şeyleri açık açık yazalım hem birbirimize yardımcı olmuş oluruz, hem de i,şini iyi yapan insanlara daha çok müşteri gitmesini sağlamış böylece onları işlerini iyi yaptıkları için mükafatlandırmış olurken aynı şekilde işini adam gibi yapmayanları da cezalandırmış oluruz. hem madem forumu takip eden servis ve bayiler var onlarda kendilerine çeki düzen verirler. insanların artık bu konularda bilinçli olup birbirlerine bilgi verdiklerini ve bu sayede işini iyi yapanların olumlu reklamı olduğunu görmüş olurlar. hepsinden öte dediğim gibi birbirimize faydalı bilgi vermiş oluruz ki forumun amacı bu.

halil bey güzel düşünüyorsunuz ben bu konuda dikkatli davranıyorum
sonra çıkıp siz opelden servislerden paramı alıyorsunuz deniyor o yüzden reklam ya da firma ismi vermiyorum kesinlikle.

Yanlış anlaşılmasın ama bildiğim kadarıyla hiçbir araç markası baskı balatayı garanti kapsamına almıyor
hatta aracı alırken henüz teslim almadan bayi bunu bana söylemişti hatırlıyorum
ama bunun garanti kapsamında olması gerektiğini de düşünüyorum.

daha önce hiç manuel kullanmadığım için soruyorum, ne kadara değişiyor baskı balata ?

HaKaN link' Alıntı:
halil bey güzel düşünüyorsunuz ben bu konuda dikkatli davranıyorum
sonra çıkıp siz opelden servislerden paramı alıyorsunuz deniyor o yüzden reklam ya da firma ismi vermiyorum kesinlikle.
yapmayın allah aşkına :) bu kadar alıngan olmayın farklı yorumlar olacaktır elbette. bahsettiğiniz yazıyı okudum, arkadaşın tepkisi normaldi, o kadar sorunla karşılaşsam ben kimbilir neler yazardım. onun orda demek istediği; ben sizin kadar iyimser bakmıyorum yada bakamıyorum, dolayısıyla da tepkimi özgürce dile getirmek istiyorum iyimser olmak istemiyorum diyordu arkadaş. hem o sözü dikkate alıp firma ismi vermiyorsanız, benim de servis ismi verme konusunda eleştirimi dikkate alıp vermeniz gerekir :) siz kişisel olarak isim vermekten çekiniyorsanız ok ama ben diğer arkadaşlardan firma ismini vermelerini rica ediyorum şahsen ben veririm verecem de

markopasa86 link' Alıntı:
daha önce hiç manuel kullanmadığım için soruyorum, ne kadara değişiyor baskı balata ?
ben eski aracımda değiştirimştim, ucuz sayılmaz ama dehşet pahalı bir şey değildi. işin asıl para tutan kısmı işçilik zaten çünkü meşakkatli bir iş.

Hakan bey haklı bir hassasiyettesiniz bir yönetici olarak fakat Halil beye sonuna kadar katılıyorum.

Bende aracımı aldığım bayiyi ve fiyatını bir kaç farklı başlıkta zikrettim çünkü fiyatları uygun ve güvenilebilir olduğunuda tecrübe ettim.

Bu ve bunun gibi paylaşımlarıda yapmanın memleket insanı olarak birbirine sahip çıkma olacağı düşüncesiyle iyiye iyi demeli ve gerekirse reklamını da yapmanın en iyisi olacağı kanaatindeyim.

Aynı işlemlerden alınan farklı ücretler, ilgisiz servisler, güler yüzlü bayi elemanları vs. gibi lehimize olabilecek iyi yada kötü tüm reklam mahiyetindeki bildirimleri yapma taraftarıyım.

1000tl galiba

aslında benim bahsettiğim konu bu değil
herhangi biri servisten kaydolup da o ürünü satıp ya da kendi sattığı ürünün reklamını yapıp
kendi servis ismini verirse ben buna izin vermem forum yöneticisi olarak
bahsettiğimiz farklı şeyler, içeriği reklam amaçlı ise izin vermem kesinlikle bu konuda kararlıyım.
yoksa siz servis başlığını açmadan önce o bölümü de forumu kurarken ben açtım
ve servis görüşleri hakkında bölüm açtım :)

Geri