Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

eRg link' Alıntı:
Doğan Bey hadi biz coğrafik konum olarak bilmeden mağdur olduk, siz İzmir'den nasıl Erdemir mağduru olma şerefine nail oldunuz =))

Bana da en ekonomik fiyatı veren yer orası çıktı arada da tanıdık vardı, o sayede ilk araba alma deneyimimi bayağı dolu dolu yaşadım. Bundan sonra araba alırken kimi ne zaman öldürmem gerektiğini bu sayede öğrenmiş oldum. ((:

GNSpower link' Alıntı:
Bana da en ekonomik fiyatı veren yer orası çıktı arada da tanıdık vardı, o sayede ilk araba alma deneyimimi bayağı dolu dolu yaşadım. Bundan sonra araba alırken kimi ne zaman öldürmem gerektiğini bu sayede öğrenmiş oldum. ((:

Benim de tanıdık vardı baya üst kademeden ama yedik işte kazığı.. Arkadaşa cam filmini hediye etmişler, bana 600 lira fiyat çekmişlerdi, sonra çok indirim yapmış gibi 300 liraya çekip, "daha ne yapayım" muhabbeti yapmışlardı..    battle_Teroriste

eRg link' Alıntı:
Benim de tanıdık vardı baya üst kademeden ama yedik işte kazığı.. Arkadaşa cam filmini hediye etmişler, bana 600 lira fiyat çekmişlerdi, sonra çok indirim yapmış gibi 300 liraya çekip, "daha ne yapayım" muhabbeti yapmışlardı..    battle_Teroriste

Fantastik bir mekan orası. Bisiklet bile almam daha ordan. (:

GNSpower link' Alıntı:
Fantastik bir mekan orası. Bisiklet bile almam daha ordan. (:

Aynen öyle..

Bir de şuna şaşıyorum, bu forumda adamlar hakkında bu kadar şey yazılıyor çiziliyor, bir tanesi de şuraya üye olup "nedir derdiniz şikayetiniz" demiyor.

Astra keyfimin tek zayıf halkasıdır orası.. Neyse düşünmeyelim.. Arkadaşın da keyfini kaçırmayalım..

eRg link' Alıntı:
Aynen öyle..

Bir de şuna şaşıyorum, bu forumda adamlar hakkında bu kadar şey yazılıyor çiziliyor, bir tanesi de şuraya üye olup "nedir derdiniz şikayetiniz" demiyor.

Astra keyfimin tek zayıf halkasıdır orası.. Neyse düşünmeyelim.. Arkadaşın da keyfini kaçırmayalım..

Buraya üye olup nedir derdiniz diyecek garibana acırım. (((:

bulent_tnt link' Alıntı:
Getirdigi cosmo ise alsaydin caktirmadan
Ne bu ya salcami yogurtmuki yanlis getirmisler kesin satmislardir

yok abi kamiller otomatiğini getirmişler aynı arabanın :)

Ooov erdemir mağdurları ne çok varmış. Bende Ocak 2011 de H kasa, Aralık 2011 de de J kasa alarak kendilerinden iki kez mağdur oldum. Madem ikinciye neden aldın diceksiniz? Aralık ayında sadece onlarda aradığım şekilde araç vardı. Hemde üç renk seçeneği sunduklarında şoke olmuştum.

Paramla Rezil oLuyorum hala gelcek araba :))

A14NET link' Alıntı:
Ooov erdemir mağdurları ne çok varmış. Bende Ocak 2011 de H kasa, Aralık 2011 de de J kasa alarak kendilerinden iki kez mağdur oldum. Madem ikinciye neden aldın diceksiniz? Aralık ayında sadece onlarda aradığım şekilde araç vardı. Hemde üç renk seçeneği sunduklarında şoke olmuştum.

Erdemirler Otomotiv: Aracın bol hizmetin kıt olduğu yer. ((:

GNSpower link' Alıntı:
Erdemirler Otomotiv: Aracın bol hizmetin kıt olduğu yer. ((:

Mar otomativ için bir açılımın varmı ? ::)

Geri