ateşli 1.7dti :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Mel-a-ku
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
valla bu yay işi bana 400 kusur lırayı buldu malıyetı montajla beraber. ama şimdide yaylanma sorunu var. yani araba çok zıplıyor. sankı burnu lastikler yerden kesiyor bozuk yollarda. onun ıcınde amortisor sertleştirme yapmam lazım sanırım. o da biguzel cuzdanı bosaltmak demek :)

ledli stop ön arka body olayı bitir ;)

bence kırmızı ile siyahın hoş bir uyumu var, gayet güzel olmuş.tamponları boyatma böyle kalsın, güle güle kullan

araç güzel arkadaşlarında dediği gibi tamponlar gövde rengi olursa tadından yenmez

tamponlar , maşpiyel belki bide ufak spoiler :) bu arada aracın çok diri duruyor maşallah :)

kırmızı ve siyahın gerçekten çok iyi uyumu var.. bende boyatmadım yaza boyatabilirim yada tampon yaptırabiliri bilmiyorum:D

kazasız belasız

Maaşallah bende de aynısından var.Bende artık başlamak istiyorum ama maddiyat el vermiyo.Zaten şimdiki haliyle idare ediyo.Yaza girmeden bende en az senin kadar güzelleştiricem inşallah.Allah kaza bela vermesin.

Alllah kaza bela vermesin ben çok istedim kırmızı ama olmadı. Bence kırmızıda tampon siyah haliylede güzel görünüyor.

Geri