ateşli 1.7dti :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Mel-a-ku
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Maaasallah...Allah kazadan beladan ve nazardan korusun...

arkadaslar yorumlarınız ıcın sağolun. bakalım ufak ufak oynuyoruz. belki artcar dan guzel bı fıyat alırsam alcantra deri karışımı ortası alcantra yanlar sıyah derı , dikişler kırmızı, kafalıktada opel amblemi yaptırmayı dusunuyorum. henuz fıyat almadım. uygunsa onu da dusunuyorum.

arkadaslar jantlar + yaylardan sonra dodikleri aldırmaya ragmen 4 kısı bınınce surtme yapıyor. evet baska cozum yolu olan varmı. yayları sökmeye gideceğiz heralde ama o zaman da araba jeep gibi oluyor. bir çare dusunelim arkadaslar hepbirlikte.

tamponlar boyamayı gerektirmiyor,ancak kapı çıtalarını boyamak yerine sökersen cok daha güzel olur,arkadaşta var bizim,çıtasız harika görünüyor. Birde ön ızgara deişirse tam süper olacak :D

Şık duruyor,keşke jantlarda siyah olsaydı:( Siyah jant ile daha şık olacağına eminim.Kazasız ,belasız...

arkadaslar jantlar + yaylardan sonra dodikleri aldırmaya ragmen 4 kısı bınınce surtme yapıyor. evet baska cozum yolu olan varmı. yayları sökmeye gideceğiz heralde ama o zaman da araba jeep gibi oluyor. bir çare dusunelim arkadaslar hepbirlikte.

sebebini her sorunumuzda olduğu gibi yine kendimiz bulduk. dodiklerin(camurluk bakalitleri) baglantı somunları kısaltılmasına ragmen yetersız kalıyormuş. komple söktük. bugun yarın cift taraflı bant + siliikon yardımı ile bakalitleri yapıştırıcaz.

Bu Akşam Y.koyde Gördüm Sanki Senin arabayı İstasyonun Orda

Geri