atiker

u555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
94 model opel astra gl aracıma atiker lpg takılalalı 1 yılı geçti ve rolantide tekleme ve ileri geri silkeleme sorunundan kurtulamadim.Taktırdığım yer bazı araçlarda boyle olur yapabilecek bi şey yok diyor.Araç 8 valf olduğu içinmiş sanırım.
Şimdiye kadarda başka bir usta yada servise götürmedim.Ankarada bu sorunuma çare olacak bi servis önerebilir misiniz?

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
94 model opel astra gl aracıma atiker lpg takılalalı 1 yılı geçti ve rolantide tekleme ve ileri geri silkeleme sorunundan kurtulamadim.Taktırdığım yer bazı araçlarda boyle olur yapabilecek bi şey yok diyor.Araç 8 valf olduğu içinmiş sanırım.
Şimdiye kadarda başka bir usta yada servise götürmedim.Ankarada bu sorunuma çare olacak bi servis önerebilir misiniz?

üstün otogaz... atiker iç anadolu distribütörüdür... oraya danışın...

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2000 model astra g 4 yıl oldu lovato sorunsuz ve yakıt çok iyi bence 26 lt ile 435 km yol yapıyorum sabit hız 90-100 ile sehirler arası.montaj çok önemli markadan ziyade ancak atiker ustadan kaynaklı şikayet oluyor.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 2000 model astra g 4 yıl oldu lovato sorunsuz ve yakıt çok iyi bence 26 lt ile 435 km yol yapıyorum sabit hız 90-100 ile sehirler arası.montaj çok önemli markadan ziyade ancak atiker ustadan kaynaklı şikayet oluyor.
güncel fiyatlarla 12,5 kuruş yapar km de..
bir yanlışlık yoksa hesapta uzun yol için iyi bir değer...

yıkık kentli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bende 1,2 corsa var 25lt gazla 336-345km arası gıdebılıyorum sen bunu nasıl basardın bılmıyorum ama senın hesapta bı yanlışlık var yolun 100km sını boştamı gıdıyosun anlamadım yada gaz tankın daha buyuk sen 26lt bılıyosun
bı yanlışlık oldugu kesın senın soyledıgıne gore 100 km de 5,9 lt gaz yakıyo

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende atiker taktırmayı düsünüyodum fakat sanayideki ustalar taktırmayın arabnın beynini falan cabuk bozulur dio bazı arkadaslarımdada var hiç mmeun degiller lavato taktırcam..

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben aracı 2 sene önce aldım tam 2 sene hemde 138 binde şuan 170 bin masallah tek bi masraf yada sorun çıkarmadı saat gibi

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstün otogaz... atiker iç anadolu distribütörüdür... oraya danışın...

kesinlikle

ben de üstün otogazda taktırmış ve 3 seneyi aşkın süredir sorunsuz binmiş biri olarak üstün otogazı öneririm. atikerin sahibi olan kişi porsche cayenne turbo jipine orada ayar yaptırıyordu. o kadar diyim. tabi onda prins takılı idi o ayrı.

bu arada turbo aracı olanlar ankarada ahmet usta ki özbek opel servisi kendisi şaşmazda dışında birine prins taktırmasın derim.

bahadirhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel fiyatlarla 12,5 kuruş yapar km de..
bir yanlışlık yoksa hesapta uzun yol için iyi bir değer...

Arkadaşın dediği dopru olabilir. Bende 32 lt ile 360 km falan gidiyorum ama hızım 130-140 km. 90 km ile gidersen 50 km daha fazla gidebilir 32 lt ile.