Ayak bölgesi aydınlatma ''Resimli Anlatım''

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buyrun Resimlere :)
foto146large.jpg

foto147large.jpg

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alper ne zmn buluşuyoruz :)

bu arada aytekin abime katılmıyorum. o paspaslar şahinlerde kaldı.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi İstedigin Zaman Buluşuruz Ayıp Ediyosun :) Hemde İllegal Corsa Buluşması Yaparız muhahaha :D

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olurmu alper sen benim abimsin. aramızda nerden baksan 7 yaş var. sen ihtiyar opelcisin. illegal buluşmayı senle yapamam. eleverirsin bizi ağır kalırsın :) ihtiyar corsacı :)

bu arada senin ledler ust aydınlatmaya mı bağlı. yani kapı kilitlerini açınca bunlarda yavaş yavaş yanıyor yavaş yavaş mı sönüyor? ve bence ışık sanki biraz fazla olmuş. ben biraz daha az led kullanmayı duşunebilirim

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok Ruhum Genç Muhaha,Aynen ÜSt ışıktan Aldık elektriğini Dirsekten üst lamba Gibi Yanıp SÖnüyor.Hatta ondan once Yanıp ondan SOnra Sönüyor :)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaptım. normal tavan lambasını pedal takımlarının üst kısmına monte ettim. iç aydınlatma ile birlikte yanıyor. aydınlatma renk olarak bir bütünlük sağlıyor... gece kullanınmda hem şık hemde kullanışlı oluyor açıkçası

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaptım. normal tavan lambasını pedal takımlarının üst kısmına monte ettim. iç aydınlatma ile birlikte yanıyor. aydınlatma renk olarak bir bütünlük sağlıyor... gece kullanınmda hem şık hemde kullanışlı oluyor açıkçası

Arkadaşlar uygulamalarınızın resimlerini eklermisiniz.

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu uygulamayi bende yaptim aksesuarcidan sahincilerin yan sinyal olarak kullandigi arka tarafi cift tarafli bant olan lambalardan aldim cifti 10 tl icine 5w normal park ampulu taktim tavandan kablo cekip alt tarafta uygun biyere yapistirdim cok orjinal oldu... foto imza da var ordan bakabilirsiniz...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu uygulamayi bende yaptim aksesuarcidan sahincilerin yan sinyal olarak kullandigi arka tarafi cift tarafli bant olan lambalardan aldim cifti 10 tl icine 5w normal park ampulu taktim tavandan kablo cekip alt tarafta uygun biyere yapistirdim cok orjinal oldu... foto imza da var ordan bakabilirsiniz...

arıza ışığı yakmadımı