Bayanlar arabalarına binerken buna dikkat ettinizmi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan VSS-1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Corsa_N' Alıntı:
Parmaklık yaptıracam camlara...
:kop: :kop: :kop: :kop:

arka koltukta bebğimi oturtuyorum kapılarım her zaman kilitli. Camları asla çok açmıyorum gerekirse 1-2 parmak arası açıyorum çantamı asla görünecek yere koymuyorum camlarda film var yine İstanbulda kendimi güvende hissetmiyorum
:( :( :( :(

Kilitlemek lazım aslında malum ortalık kötü,dalgınlığa geliyor bazen, unutuyoruz kilitlemeyi...

Geçen sene İst. yolu çiftlik kavşağında 2 çocuk bagajı açtı allahtan bişey yoktu bagajda zaten açtılar boş olduğunu görüp kaçtılar. Bence aracı kilitleyeceksin. Zaten şimdi çoğu araç otomatik yapıyor bunu eğer sürücü isterse. Valla İstanbul'u da biliyorum az çok ben Ank.'da kapıyorsam İstanbul'da kesin kapatmak lazım bence....

walla kılıtlemek en ıyısı gecenlerde kırmızı ısıkta dılıncı arka kapıyı actı resmen oturdu ıcıne neysekı tek ayagı dısardaydı hemen gazladım ve dustu kapıda ortuldu ogunden berı calıstırır calıstırmaz kılıtlerım

Kötü vatandasların benimle aynı toprakta yasamalarına, aynı havayı solmalarını, aynı pasaportu ve aynı nüfus cüzdanını paylasmak istemiyorum - böyle insanlar bu ülkeye laik degillerdir....

istanbul gibi bir yerde kapıyı kilitlemeden dolaşmak tehlikeli .. hem kapımı kilitlerim hemde görünürde telefon çanta vs değerli şeyler bırakmam

bende arabaya biner binmez mutlaka kilitlerim hatta otoparkım kapalı olmasına rağmen.. geçen bi tinerci saklanmış içeri komşuyu sıkıştırmış bıçak çekmiş..Allahtan komşuda silah varmışta çoçuk korkup kaçmış.Allah muhafaza birşey yapsa ertesi gün fark ederdik..

Valla ben istesem de istemesem de alarm kendi kilitliyor kapıları, önlemimizi aldık diyoruz ama hırsızlık yapacak adam camı patlatıp gene yapacağından geri kalmaz o da ayrı mesele...

arifba' Alıntı:
bende arabaya biner binmez mutlaka kilitlerim hatta otoparkım kapalı olmasına rağmen.. geçen bi tinerci saklanmış içeri komşuyu sıkıştırmış bıçak çekmiş..Allahtan komşuda silah varmışta çoçuk korkup kaçmış.Allah muhafaza birşey yapsa ertesi gün fark ederdik..

KARDEŞ KOMŞU NE İŞ YAPAR....:D:D:D

Geri