Benim Opelim, Astra CD 1.6 HB İzmir-Balıkesir-...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok diri duruyor. Ama logo iptalini pek sevmiyorum. Herkesin zevki farklı tabi. Kazasız belasız kullanın

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
maşallah kazasız belasız kullan kardesim yanlız panjuru sıyaha cevırsen daha ıyı olur :)

ayvaz_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede 99 cd var herkes banada değiştir şu cantları diyor ama değiştirmem...bence gayet güzel...sadece biraz eskimiş ve yıpranmış..parlattırmayı düşünüyorum....

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
panjuru siyah denedim.pek tutmadılar.cantlar dediğiniz gibi güzel ama yıprandı.logo için düşündüğüm şu internetteki şeytan tipi.sadece arkaya koyacağım.koyunca yine gösteririm.

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş güle güle kullanın.. Birde film yaptırdığın yerin açık adresini yazarsan izmirdeki arkadaşlar faydalanabilir..

ekremcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş güle güle kullanın.. Birde film yaptırdığın yerin açık adresini yazarsan izmirdeki arkadaşlar faydalanabilir..
:good: Gerçekten güzel görünüyor, nerede yaptırdın? Marka ve koyuluk olarak neyi seçtiğini de belirtirsen bu tonlarda cam filmi çektirmek isteyenlere büyük yardımın dokunur. Kazasız, belasız, bol keyifli sürüşler...

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemen yazayım.tam tarif olmasada
İzmir Atasanayide Yurdanur olması lazım.Aksesuar ve film olayı ile ilgileniyorlar.Cem ve Ali var.girişten geçip 2nci veya 3ncü aradan sağa dönüğünüzde ileride soldaki son dükkan.köşede.
film%20 olarak numaralandırılmış.black deniyor.genelde bundan yapıyorlarmış.içdeki döşemelerde koyu olunca denk geldi.üstü abartı olurdu.4 numara varmış benimkisi 2nci koyulukta.marka nedir bilmiyorum.3m değil.o zaten abartı fiyatlarda.ama çizilmez dedi.malzemeyi bilmemde,işçilik önemli.çok uğraştı adam.beni sıkıntı basardı valla.bide ısıtıp falan,saygı duydum.bakalım şimdilik iyi.bi sorun olmazsa.

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah güzel araç orjinal boyası değil sanırım üstündeki baya bir parlak ve çiziksiz duruyor. bende 2001 elegance var bendne önceki sahibi çok yatırmış arabayı güneş yanıkları var arabanın üstünde arabayı komple boyatcam 2.el değeri düşecek dünya para vericem nasıl kurtarabilirim arabayı bu işden hiç bilemiyorum

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
stoplar pek olmamış bence, panjurda da o delik olan yer gözüme takıldı aslında güzel olmuş ama o deliği kapatma şansınız yok mu ? varsa kapatın

film ve kapı kollarının falan boyanması gibi şeyler güzel... bide arkada opel logosu dursa iyi olurdu