Benim Opelim, Astra CD 1.6 HB İzmir-Balıkesir-...

stoplar pek olmamış bence, panjurda da o delik olan yer gözüme takıldı aslında güzel olmuş ama o deliği kapatma şansınız yok mu ? varsa kapatın

film ve kapı kollarının falan boyanması gibi şeyler güzel... bide arkada opel logosu dursa iyi olurdu

O deliği kapatırsa kaputu açamaz :D ordan mandal geliyor çekip kaputu açıyorsun.

Görüşler için teşekkürler.
Panjurdaki delik kaputu açmak için çıkan aletin yeri.kapatamam yani.
Opel logosunu arkaya takacağım ama şeytan tipi olandan.bugün sipariş ettim.güzel olacak diye düşünüyorum.Resimlerini koyarım.Şu şekilde
9369772_pyv.jpg

Bu arada boya orjinal,ufak çizikler var ama resimde belli olmuyor.ilk sahibi çok az kullanmış.Modeline göre iyi durumda.99 model 57binde.

pict1538.jpg

Arkadaşlar maşallah demeyi unuttum,akşam üzeri halı sahaya giderken cam filminin teki açıldı.cart diye ayrıldı.bi an önce gidip yenisini taktıracağım.çok sinir bozucu bi olay.küçük bi olay ama nazar değmesin diyelim.

Filmi düzelttirdim.Umarım bi daha sorun çıkarmaz.Maşallah.

yeni gördüm arac mukenmel görünüyor bu renk fazla görmedim bu arada jantlara talibim

Aslında bende başta öyle sanmıştım ama bayağı var piyasada.sitede bile 2-3tane var sanırım.Bende çok seviyorum rengini,sıfır araç aldığımdada bu rengi tercih ederim,yeni gibi duruyor yıllarca.
valla cantları bi arkadaşla görüşürüyoruz.takas olarak vermeyi düşünüyorum.17 veya 16'' canta karşılık.bakalım anlaşamazasak konuşuruz.

benim astra beyaz beklerim :cry::cry:

Geri