benzine bu gece zam 7-9 kuruş arası

akü bitmiştir al sana 150 milyon masraf ...oda eder bi depo benzin ..:D
arada çalıştır ..
olmaz öyle...

Haberlerde okuduugm kadarıylada benzıncılerdekı satıslar bıraz düşmüş , mılletın kacak yakıta yöneldıgı ogrenılmıs

Hakan toplu taşımacılık konusundaki fikirlerine katılmamak elde değil. Ne zaman o kültüre sahip oluruz o zaman eyvallah derim. Mesela;

maganda.jpg
Adam nerdeyse çilingir sofrası kuracakmış.Kendisini piknikte ağaç dibinde zannına kapılmıştır, gamsız gasevetsiz:(

Bence burdaki tepkiyi sadece siteye girenler görüyor okuyor haziranda sandık gelicek önümüze en gzl tepkiyi orda vermeliyiz. yada medya çağırıp bütün araçlarla ilgili siteler toplanıcak ayrı ayrı protesto ilgi çekmez yol fln kağatılıcak artk ayaklanıcak millet belki öyle bi ses duyan olur 1 haftalığına 5 krş iner sonra 10 krş daha gelir 1 hafta geçmeden :)

kaçak ürünlerden bugüne kadar hep uzak durdum. ama ığdıra 210 km uzaklıktayım. hafta sonu ığdıra doğru sorti yapacam. kaçak mazotla depoyu fulleyip bidonları dolduracam. ondan sonra da mazot filtresi dolup, enjektörlerde tıkanacak. ben yine küfüre devam günaha devam. la havlee...

arkadaşlar aracım satılıktır :)

Allah bunların belalarını,oy verenlerin de akıllarını başlarına versin.

Bu toplumu anlamak ne kadar zor... arkadaşlar akaryakıt fiyatlarının üzerinde deli dumrul vergisi var. Hangi mantığa sığar %70 vergi? Burada toplum olarak her zaman acıların Emrah'ı rolünde olmaya... varsa yoksa ağlayalım da başka bir şey değil...

Bu ülkede otobüscülerin bir federasyonu var, taksicilerin bir cemiyeti var, kamyoncular derneği var var oğlu var. Hiç biride çıkıp arkadaş birlik içinde gelin gidelim yetkili bakanla konuşalım bu devlet vergisinin %30 çekilmesini talep edelim haaa yok ben deli dumrul vergimi alırım derlerse o zaman bu kişilerde hayır efendim sen böyle yaparsan o zaman bizde birlik içinde olur aynı anda hareket eder ve araçlarımızı şu tarihte şu saat içinde trafikte kontak kaparız ve bu vergiler %30 a düşene kadar da eyleme devam ederiz diyecek adam isterim. Buyursun ne kadar çekici varsa çeksin bakalım araçları... buyursun biber gazı ile araçlara müdehale etsinler. Böyle bir saçmalık olur mu ya? %70 vergi... ve bu dernek ve federasyonların başında olanların sesini çıkmaması...

Bu ülkede ne zaman birlikten kuvvet doğar kelimesinin anlamını öğrenmediğimiz sürece bu benzin fiyatı bırak 5 TL yi 20TL olsa bu vatandaşa mustah....

Geri