benzine bu gece zam 7-9 kuruş arası

Hakan toplu taşımacılık konusundaki fikirlerine katılmamak elde değil. Ne zaman o kültüre sahip oluruz o zaman eyvallah derim. Mesela;

maganda.jpg

Bu paralar nereye gidiyor; yol, su, elektirik desek onlara da para veriyoruz... Pompacılar yiyor bu paraları...

benzin oldu 4,25 ...yok böle bişey....
yuh diyorum başka da bişey demiyorum arkadaş...
bu gidiş nereye bi fikri olan var mı acep...

bodrum istanbul uçak bileti aldım şimdi. 64TL.. araçla gitsem en az 250 TL yakacam. uçak ucuz buyrun uçaklara:D

ben yaza kadar arabayı satarsam yeni alıcağım arabaya hidrogen kiti alıcam amerikadan sipariş edicem ciddi bir faydasını ekonomikliğini görürsem buraya yazarım sizlerde bir nebzede olsa benzin yükünden kurtulursunuz denilene göre %40 - %60 arası bir ekonomi sağlıyormuş bunu türkler dese inanmamda amerikalı deyince adamlar birde corvette son model dodgelara takınca kafama yatmıyor değil..

ben yaza kadar arabayı satarsam yeni alıcağım arabaya hidrogen kiti alıcam amerikadan sipariş edicem ciddi bir faydasını ekonomikliğini görürsem buraya yazarım sizlerde bir nebzede olsa benzin yükünden kurtulursunuz denilene göre %40 - %60 arası bir ekonomi sağlıyormuş bunu türkler dese inanmamda amerikalı deyince adamlar birde corvette son model dodgelara takınca kafama yatmıyor değil..

Usta bızım arabalar zaten az yakıyor 1.3 1.6 motorun yakdıgı en fazla benzınlıde bıle 10 lıtre olsun, cıddı anlamda buyuk bır mıktar degıl , motora kit almak bu problemi çözmez artık araba hıc yakmadan gıtsın dersek oda olmaz .. En sağlıklı iş bu fiyatların düşürülmesidir .. corvette , dodge dedıgınız araclar zaten 4000 - 5000 motorlu araclar ki yakıt tuketımlerı genel manada 17 iila 20 lıtre arası onlarda gayet dogaldır takılması 10 lıtreye dusmek ıcın ..

dünkü zam tak etti artık canıma motor alıyorum ya scooter yada çakma racing 200 cc :)

Geri