Bilen arkadaşlar hangisini tercih etmeliyim?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hasali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sence ben neyi öneririm?? :D:D

Astracı ya sorulurmu kardeş
Eyvallah arkadaşlar bilginize teşekkürler...

ben olsam şahsen astra alırım
ikinci el satılabilrlik oranı bence önemli ayrıca bana göre tabiki
cordoba ve carizma astra kadar güzel değil bence ama birde golf olabilir seçenekler arasında işte o zaman tercih zorlaşır

astrayı tek geçerim alımı kolay satımı kolay herzaman prim yapar ve eminim ikisindende güzel

bu araçlar içinden kullanıcı için en rahat olacak araç astra.yedek parçası kolay bulunuyor, çok sorunlu değiller, performans tatminkar, yol tutuşu ve konforu fazlasıyla yeterli, çukurlarda biraz sarsıntı yapıyor, ikinci eli çok rahat, malzeme kalitesi konusunda yoruma gerek yok.carisma güzel araba ama anadoluda sıkıntı yaratabilir.bikaç kez gdi kullanmış biri olarak da astradaki tokluk yok.carisma çok yakmıyor, güzel de gidiyor 1,8 motor olduğundan ama kullanım maliyetleri yüksek, ikinci eli pek yok daha doğrusu devir daim yapan araç yok.iç mekanını pek başarılı bulmuyorum.cordoba zaten astranın rakibi bile değil baştan elerim...

seat tabıkı

Enistem VW Polo Classic'i kullanir. O da Cordoba'nin ikizi. Motoru iyi ama isciligi kötü. Konforu berbat. Bir de onu Astra ile kiyaslamamak lazim cünkü o corsa sinifinda.

Geri