Bir depoyla gidilen yol

Ynt: bir depoyla gidilen yol....

dizel tabiki çok önemli bir özellik, güzel ülkem koşullarında tam bir ihtiyaç.ama gel gör ki opel 1,3 bile etmeyen fındık motoru koymuş.aracı denemedim ama yorumlar daha binmeden soğutmuştu beni.1,5 veya 1,7 dizel çok iyi giderdi gerçekten.1,4 turbo benzinli manuel aldım yakıtı şu aşamada düşenmek istemiyorum keyfini çıkararyım sonra hesap kitap yaparız belki uyumlu sorunsuz lpg ler çıkar

drokaner link' Alıntı:
1.4 turbo...ş.içi 520 km gitti...baya bi az...:-(
Nasıl bir trafikta kullanıyorsunuz acaba? Ben Ankara trafiğinde rahatlıkla 600-650 km yapıyorum 1 depo ile. Uzun yolda gördüğüm menzili yazmak istemiyorum herkes atıyorsun der bana.

ben 150 tl lik benzinle 300-320 km yol alabiliyorum şehir içi. Ortalama tuektim 12.6 şehir içi fabrika verilerine göre 7 kusurdu sanırım. Bu kadar nasıl fark eder anlamıyorum. Bu arada aracım 620 km de.

uyumlu bi lpg çıkınca hem performansımız olacak hem de ekonomimiz:) sıkın dişinizi 1.4 çüler:) az önce gezdim geldim de yine iyiki 1.4 almışım diyorum:) ara hızlanmaları çok iyi ya:)

ecelnico link' Alıntı:
ben 150 tl lik benzinle 300-320 km yol alabiliyorum şehir içi. Ortalama tuektim 12.6 şehir içi fabrika verilerine göre 7 kusurdu sanırım. Bu kadar nasıl fark eder anlamıyorum. Bu arada aracım 620 km de.
Sn ecelnico, aynı aracı kullanıyoruz. Ben teslim aldığım da ortalama yakıt tüketimim 15 lt idi düştü düştü 8 lt ye geriledi. Şu an 12.500 km de. Hedefim 15.000 bakımına kadar 7 ile başlayan rakamları görebilmek.

200TL ile şehir dışı (750 Km + 60 km) 800km diyelim, şehir içi 600 km.
ortalamam ve km imzadaki gibidir.

goxb link' Alıntı:
[quote author=ecelnico link=topic=413.msg3734#msg3734 date=1296418048]
Sn ecelnico, aynı aracı kullanıyoruz. Ben teslim aldığım da ortalama yakıt tüketimim 15 lt idi düştü düştü 8 lt ye geriledi. Şu an 12.500 km de. Hedefim 15.000 bakımına kadar 7 ile başlayan rakamları görebilmek.
[/quote]
inş bendede oyle olur.

arkadaşlar hesaplarıma göre 350 kuruş yakıyor benim araba tamamı istanbul şehir içi,, fındıkzade-bakırköy-merter arasında...

Gökhan_55 link' Alıntı:
uyumlu bi lpg çıkınca hem performansımız olacak hem de ekonomimiz:) sıkın dişinizi 1.4 çüler:) az önce gezdim geldim de yine iyiki 1.4 almışım diyorum:) ara hızlanmaları çok iyi ya:)

Ara hızlanmalarının iyi olmasına sevindim :)  neticede başka türlü  her gün nasıl yetişeceksiniz benzinciye :)

NewPa1n link' Alıntı:
200TL ile şehir dışı (750 Km + 60 km) 800km diyelim, şehir içi 600 km.
ortalamam ve km imzadaki gibidir.
volkan senin araç benzinliye göre normal yakıyor. hatta gayet iyi diyebiliriz. ben pederin benzinli meganını kullanırken 60 litrelik deposu olmasına rağmen anca 500 km gidiyordum :)

Geri