Bölüm Sorumlusu Seçimleri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bölüm sorumluları kimler olsun

• Kullanılan toplam oy
    168
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hak ettiği derken gökalp sanırım eskı yenı ayrımı yapmıssın burası askerıye degıl ki devrecilik olsun şahsına alınma,sana göre hak eden bana göre hak etmez kıstas ne anlamadım hepimiz dostuz neden kırgınlık olsun

hak ettiği derken oyunun karşılığını almalı anlamında söyledim...

saf ne sevinion zaten oylama açık kimin kime oy werdiği ortada :)
nasıl yanı ortada benım kıme oy verdıgım bellı mı ne anladık o işten :D ya dostlar hepiniz aynısınız bızım ıcın ama sız abarttınız dıye fıkırlerımı soyledım bu kadar kasılmayın kım oy alırsa o olsun her fıkre muhalefet gordum bazılarınızı bu da uzucu bır durum bakın ben bu yasta the eye ye karpuz atabılıyorum,anıl ilhan benı cameron diyaz yapabılıyor ,ben dragonun acıklarını gozluyorum :D
ankaradan serdarı mahsus kızdırıyorum vs.vs neden hepımız dostuz sızler de oyle kalın ,sağlıcakla kalın.... secım sonucu da hayırlısı ne ıse o olsun hadı bakalım ıyı olan kazansın.....

vay anasına vallahı vermıstım aykal nerde gozukuyor bır de ben bakayım tuh oylar bosa gıttı desene

oyların yanındaki rakamlara tıkla açılıor :) abicim dedim ya canın saolsu düşünmen yeterli bendede oldu o 1-2 kişiye oy veremedim oluyor bazen takma sen :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri