Bölüm Sorumlusu Seçimleri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bölüm sorumluları kimler olsun

• Kullanılan toplam oy
    168
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vallahi oyle olmus ama hepınız kardesımsınız yerınız aynı kım olursa olsun ıyı olsun tekdılegım gucenme ,tatsızlık,cepheleşme olmasın haydı bakalım sızı cok ıs beklıyor gıdenlerı aratmayın zor olsa da altından kalkarsınız

arkadaşlar şuan itibari ile bende çekildim kusura bakmayın aday olduğumuz için kimse aday olmadığı için oylamayı kazanmanın bi anlamı yok aldığımız oy ortada oy veren arkadaşlar saolun sanırım yanlışlıkla vermişinizdir:) :)

Yazılanları okudum. Şİmdi bazı noktalara değinmek istiyorum..
Öncelikle başkan ne derse o olur düşüncesinde olmadığım için bu oylamayı açtım. Ama tabiiki sonuçlarda yönetim olarak etkimiz olacaktır.
Aykal kusura bakma ama mesajlarını okuyorum ve bazen tercümana ihtiyaç duyuyorum. Sen kendi kelimelerini doğru yazamazken başkalarının mesajlarındaki hatayı nasıl görüp düzelteceksin merak ediyorum.
Gökalp şu oylama başladığından beri takındığın tavır hiç hoş değil. Görev vereceğimiz kişiler üyeleri uyarırken veya bir iş yaparken yönetimi temsil edecektir. Bu tarz uslupla bizi karalamandan çok korkuyorum. Gökalp ayrıca neyin listesini yapacaksın çok merak ediyorum. Kafamda bir liste olsa çoktan uygulardım. Ama ben bazı arkadaşların dediği gibi çokta Doğru olmayan bu oylamayı yapmazdım. KOnu amacından saptı.

Arkadaşlar özür dileyerek bu oylamayı sonlandırıyorum. Evet burda bir seçim yapıldı ve bu görevi kimler hakketti çok güzel gördük.
İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri