Bu jant yakışırmı ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MerifasT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce?

• Yakışır

Oy: 10 33.3%
  • Yakışmaz

Oy: 15 50.0%
  • Yay olursa iyi durur

Oy: 5 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    30
seyrek aralıklı büyük ebatta jant alırsan fren disklerin ve kampanaların çok küçük durcak ama sorun diil diosan enkei yada benden bi önceki msj atan arkadaşın verdiği jantlar süper ikisnden biri derim ben jant takıosan illaki alçalt arabayı leylek gibi oldumu bi manası yok :cool:

konuyu açtığın ilk mesajdaki jant 5 kollu, araca photoshop yapmaya çalıştığın ise 7 kollu..
ayrıca çeşitli sitelerden bütün satılık ilanlarını koyacaksın galiba "bu nasıl" diye...

acaba bakıyor musun hepsi senin aracına uygun mu diye? bijon aralık ve sayı ölçüleri, offset değeri, ET değeri, jant çapının yanısıra genişliği vs vs...

konuyu açtığın ilk mesajdaki jant 5 kollu, araca photoshop yapmaya çalıştığın ise 7 kollu..
ayrıca çeşitli sitelerden bütün satılık ilanlarını koyacaksın galiba "bu nasıl" diye...

acaba bakıyor musun hepsi senin aracına uygun mu diye? bijon aralık ve sayı ölçüleri, offset değeri, ET değeri, jant çapının yanısıra genişliği vs vs...

Bijon ve lastik ölçülerine bakıyordum sadece pek bir bilgim yok o yüzden sizlere danışıyorum

3.cü jant lastiği düşünmeden al diyorum çok güzel olur bide 3.5 yayla bence süper olur ;)
Ayrıca 1. jantın ve lastiğin açıkçası temizliğinden emin değilim bence yaramaz ;)

aradıgın uygun lastik ölçüsü ne olucak 17lerle?? eger bilmiyorsan su an fabrika çıkış lastik ölçülerini ver yardımcı olayım...

205/40/17 istiyorum ben opc deki 17"jantlarda 205/45/17 lastikler varşu anda araçta 195/55/15 lastikler var

Geri