Bu Kablo Neden Boşta Yahu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sallierim
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Bu Kablo Neden Boşta Yahu?

Deniz o kablo amfi kablosu. Takılan makarona ve kablo kalınlığına bakarak bundan emin olabilirsin.

madmax50 link' Alıntı:
Deniz o kablo amfi kablosu. Takılan makarona ve kablo kalınlığına bakarak bundan emin olabilirsin.
iyi de abi ben arabaya böyle bir işlem yaptırmadım ki ?

Acaba araca hat çekmek için ek kablo yeri falan mı bıraktılar aküye müdahale etmeyelim diye (saçmalamış da olabilirim)

sallierim link' Alıntı:
Acaba araca hat çekmek için ek kablo yeri falan mı bıraktılar aküye müdahale etmeyelim diye (saçmalamış da olabilirim)

Deniz kablo gozle takip edebilecegin aciklikta mi? Diger ucunu tespit edebilir misin?

Aydn link' Alıntı:
Deniz kablo gozle takip edebilecegin aciklikta mi? Diger ucunu tespit edebilir misin?
yok aydın malesef.Sende var mı böyle bir kablo bir bakıp foto çeksen ?

Yarin bakayim gardasim satacam diye yikatip isyerinin kapali garajina attim duruyor oyle

resimdeki kablo kesinlikle orjinal. çünkü makaron reçineli makaron. yani askeri standartlarda çok pahalı bir makaron bence o makarondan tesisatçılar kullanmazlar :) ekteki resimlerde o kabloyu görebilirsiniz. fakat neden bağlı değil bilmiyorum. eğer kablo arkaya gidiyor ise tek tahminim , astra j araçlarımızda elektronik el freni mevcut olanlarda bu kablo bağlı olabilir. yani arka tarafta yüksek akım çeken tek elektronik malzeme bu el freninin motoru. aracında bu sistem olmayanlar akünün yanına bir baksın boşta böyle kablo varmı ?  ayrıca orjinal kablonun ucununda bu şekilde açıkta olması düşündürücü. bence ucunda yalıtkan bir kılıfı olması gerekli.

AZaDaq.jpg

ve orjinal şemada bağlı olmayan bir kablo görüntüsü var .

[img=628x600]http://i.hizliresim.com/3206m5.jpg[/img]

Geri