Bu Kablo Neden Boşta Yahu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sallierim
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Bu Kablo Neden Boşta Yahu?

O kablo bendede çıkık değil deniz. Tam su tutmayın işareti olan zımbırtıya bağlı :D o zımbırtı ne bilmesemde ona bağlı :) açıkta kablo yok

madmax50 link' Alıntı:
Benim tesisat kablosu aynı hocam, yapışkanlı makaron kablo setiyle birlikte geliyor. Ben amfi kablosu diyorum halen. İnfinity için fabrikada yanlış takılmış olabilir.

Ozaman helal olsun , ne  diyebilirim :)

Arkadaşlar bu radyatör su  gösterge müşörünün( yanlış yazdıysam kusura bakmayın) :) kablosu olabilir mi?

Bencede ethem beyin dediği gibi elektronik el freninin kablosu olabilir. Opel aracınıza amfi bağlayın diye tesisat çekeceğini sanmıyorum. Keşke çekmiş olsaydı evimde şuan d4 basslarım faaliyete geçerdi :)

Elektronik el freni için olsa bence hiç koymazlardı açıkta bırakmazlardı. Araçta olmayan bir özellik için hele motorda açıkta kablo bırakmak pek mantıklı gelmedi. Bence o bir yerden çıkmış olabilir. yada arabaya motorla ilgili birşey yaptırmaya gittiysen deniz onlar takmamıştır.

albertxx link' Alıntı:
Elektronik el freni için olsa bence hiç koymazlardı açıkta bırakmazlardı. Araçta olmayan bir özellik için hele motorda açıkta kablo bırakmak pek mantıklı gelmedi. Bence o bir yerden çıkmış olabilir. yada arabaya motorla ilgili birşey yaptırmaya gittiysen deniz onlar takmamıştır.
Bir yerden çıksa hata ya da uyarı verirdi diye düşünüyorum araba tıkır tıkır çalışıyor tüm fonksiyonlarını test ettim.Açıkcası opelin açıkta kablo bırakması bana da pek mantıklı gelmedi edition kullananaların araçlarına bakmak lazım

Arkadaşlar bir motor kaputunuzu açıp kontrol eder misiniz rica etsem  :) ? Servis 30 km uzakta git gel 60 km yapıyor ..

sallierim link' Alıntı:
Arkadaşlar bir motor kaputunuzu açıp kontrol eder misiniz rica etsem  :) ? Servis 30 km uzakta git gel 60 km yapıyor ..
Akşam bakacağım. Ama şimdiye kadar çok kurcaladım oraları temizlerken falan, olsa farkederdim diye düşünüyorum. Benim araç dizel, elektro servo direksiyon var bende, direksiyon hidroliği deposu yok. Yani elektro servo direksiyonla ilgisi olabilir bence.
Bu arada bende de firen hidrolik deposunun yanında boşta bir soket var, onu çözemedim.

aracım 2013 1.3cdti sport bende böyle bir kablo hatırlamıyorum olsa bunca motor temizlemelerimde fark ederdim diye düşünüyorum

Arkadaşlar opeli arayıp durumu sordum bütün araçlarımızda öyle dedi sadece üst paketlerde bağlı editionlarda boş dedi.Ama sportlarda da boş dedi sonra sport için emin değilim dedi.Edition aracı olanlar bir zahmet bakabilir mi?

Geri