bu opel beni aştı...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tiseduba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
fiat alırsanız bol ŞANSLAR dilerim size sadece...
hala fiat diyosanız da daha da bu konuya gelmem... :)

ikinci eli fazla yok lakin, sende zaten 2. el alacaksın. en güzel secenek albea veya hundai accent. geçenlerde biyerde okumuştum en az sorun çıkaran araba listesinde hundai üst sıralardaydı. opelden daha az sorun çıkarıyormuş.

Bence aracı değiştirmek için başka sebepler yoksa, sırf daha az masrafı olsun diye aracın değiştirilmesi taraftarı değilim. Araçların alım satım işlemleri olacak, baktığınız arabalar ikinci el, mutlaka ki masrafları çıkacak. Ama elimdeki araçtan sıkılırsam, daha yeni ve donanımlı olsun istersem ya da ciddi sorunları var ve uğraşmak istemiyorsam o zaman başka.

honda cıcvıc 1.6 ies 99-01 model garanti bulursunuz tokat iline bakın orda ucuzmus hondalar

ya bunu araba diye nasıl örnek gösteriyorsun anlamadım...
araba resmen sanayi üretimi, önden ve arkadan darbeli, çok kötü işçilikle toplanmış, komple boyalı ama yinede iki kapının rengi birbirini tutmuyor, direksiyondaki minibüsçü kaplamaları boşuna yapmıyorlar, yıpranmaları gizliyor aklınca... berbat ötesi ve bedava verseler binmem o arabaya, makyajsız kasa bir defa ve arabanın hiç bir çizgisi düzgün değil...
kusura bakma ama acımasız gerçekler...

iyi kondüsyonda araç bulmak için,yani bizim gibi,sizin gibi hastasından bulmak için gidin opelim.net gibi onlarında forumları var onlara gidin..orda araç satıcak yada satan kişilerden iyisini bulursun...

ya bunu araba diye nasıl örnek gösteriyorsun anlamadım...
araba resmen sanayi üretimi, önden ve arkadan darbeli, çok kötü işçilikle toplanmış, komple boyalı ama yinede iki kapının rengi birbirini tutmuyor, direksiyondaki minibüsçü kaplamaları boşuna yapmıyorlar, yıpranmaları gizliyor aklınca... berbat ötesi ve bedava verseler binmem o arabaya, makyajsız kasa bir defa ve arabanın hiç bir çizgisi düzgün değil...
kusura bakma ama acımasız gerçekler...
ben sadece örnek gsterdim illa git bunu al demedim kıyaslaaycak olursak astradan iyidir

Geri