buda bnm son calıbramdı :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
calibrada max 204 hp var 280 270 sallayan sallayana

Rosbergde siyah sarı beyaz renkler var sadece o da opelin DTM amblemini simgeler

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Rosbergde siyah sarı beyaz renkler var sadece o da opelin DTM amblemini simgeler

aynen haklisin.. 275 HP v.s si yok..

keke oldugunu anlamanin bir yoluda icerdeki detaylar.. yukardada ekledim..

img1431gk6.jpg

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne mükemmel bir araba bu ya...özel arabaları gerçekten çok seviyorum.türkiye de keke kolay bulunan bir modelmidir?

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malesef sayılı girmiştir bu arada bilende bilmeyende konuşmuş
keke rosberg...
1948 doğumlu dünya şampiyonu formula 1 pilotu. finlandiyalıdır. 1982 sezonunda williams f1 takımıyla formula 1 dünya şampiyonluğu yaşamıştır. 1986'da profesyonel kariyerine son vermiştir.
adamın adı calıbrayla özdeşleşmiş ve dızaynırlık yapmış bi f1 pılotu ve calıbra dtm de başarılarını ona borçlu adam sadece mıtsubıshı nasıl ewo serisinde tommy makınen adını aldıysa calıbradada keke edıtıon yaptığı değişik dizaynlarla kekenin adını yaşatmak için özel üretilmiş bi seridir std kapaklarında KS700 kullanılmış ve ufak modifikasyonlarla yüksek güçlere açık bi seridir vatandaşta budur
15224.jpg

bnm arabam 4x4 daynoda tam 275 hp çıkmıştı yaptıklarım bana ait

mesela calıbrayı yaratan adamda budur calıbracılar atanızı tanıyın :):)

20.jpg

Wayne cherry
bu adam olmasaydı calıbrada olmazdı :):) adam ne kasa çizmiş yaratmış haala efsane haala bakan bi daha bakıyor haala a.dınamıc rüzgar testlerinde başarısına anca ulaşıldı ve haala çok kişi bu araca sahıp olmak istiyor
ben 11 seri kullandım gene çok orjınal bulsam ki çok az hemen alırım

Son düzenleme:

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eren yanılıyosun bu arada sadece sarı beyazla sınırlarsan yanılırsın aracın kadranlarında 280 olan std 4x4 kadranı beyaz özel üretim ortada keke edıtıon yazar,küllük kapağında imzası vardır,vites topuzunda kaçıncı üretilen seri olduğunu belirtir koltukları farklıdır turbolarda deri döşemedir ısıtmalı koltuklara sahıptir torpıdolarının tamamı 2 aırbaglıdır aracın tüm logolarında imzası yer alır jantları bbs dir std rengi beyazdır konsulde std yağ ve şarz ibresi yer alır ecu ları değişiktir bildiğim detaylar bunlar

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irmscher sadece egzantrik ve chip ile 204 ü 274 yapıyordu zaten yalçın da o kadarını yapsa 275 olur zaten ki bildiğim kadarıyla çok daha fazlalarını yapıyor

bnm demek istediğimi anlayan biri çıkmış teşekkür ederim kardeşim ki kaldıki 1000 ps calıbrada var :) modlarsan
ben seviyorum bu arabaları kim ne derse desin

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
_41430936_kekerosberg416.jpg

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnm demek istediğimi anlayan biri çıkmış teşekkür ederim kardeşim ki kaldıki 1000 ps calıbrada var :) modlarsan
ben seviyorum bu arabaları kim ne derse desin
Aslında bilen bilmeyen değilde sizin ilk mesajınızda 275hp "std" yazıyor sanırım standart olduğu düşünülüp orada bir yanlış anlaşılma olmuş :)
sağlam araçlar valla özletiyorlar kendilerinii

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
std chıp demek istemiştim neyse konu eskimiş zaten arabada gideli yıllar oldu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...