bütün hevesim gitti,sıfır aracın ilk kazası

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hadi birincisi kazaydı sineye çektin, ya ikincisini yapan ................. 'e ne demeli. İnan kendi başıma gelmiş gibi için yandı.

saricocuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk önce çok geçmiş olsun, o kadar kaldığınla şükretmen lazım çünkü bi kamyon sonuçta ;). .bende aracımı alalı 4 ay olmuştu, ama bir BMW nin u dönüşü tutkusu tüzünden kaza yapmaktan kurtulamadım :S, arka sağ kapı da doğal havalandırma yada nasıl diyim kaputun ön kısmında turbolar için hava girişi olurya o şekilde bi parça yoktu :(, ama ondan sonra da baktımki arabaya ne kadr çok bakıyorsun o kadar çok hasar geliyo. artık arabayı 2 haftada bir yıkatıyorumki çizikleri görüp canım sıkılmasın diye.

ersi20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun gerçektende kötü bir olay.

junky

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun dostum,kaza olabilir o kader kısmet işide.Çizik olayı insanı çileden çıkarıyor.Benimde bagaj kapağını çizmişler.Onu yapan ne zevk alıosa artık ..Ama arkasından cok iyi konuştum :D

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun cok uzucu bir durum

KADIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, Allah daha beterinden korusun. Ama insanın canı mutlaka sıkılıyor, senin gözün gibi baktığın arabaya vatandaşın biri çarpıyor ondan sonra uğraş dur. Tamam kazadır, herkesin başına gelebilir diyorum ama, göz göre göre olunca da sinirlenmeden edemiyorum. Benim iki kere başıma geldi, ilk fırsatta arabayı değiştirmeyi düşünüyorum ama malum, ekonomik kriz.

osikap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun arkadaşım cana gelecegine mala gelsin teselligimiz bu sıkma canını..

WorLdjoY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun arkadaşlar. dediğiniz gibi çizikten sonra kaza gözümde çok küçük bişeymiş gibi geldi. ve işin enteresan tarafı sanayi sitesi içinde dükkanın önünde oluyor ve yabancı birinin gelip yapcağını hiç sanmıyorum. ama kimsenin tavuğuna kış demişliğimizde yok. kim nasıl yaptı anlamadım. şimdi bir sorum olcak size.çizik çok derin.pasta cila gibi birşeyle kapanması söz konusu değil.boya şart gibi. şimdi komple bagajıda boyatsam mı, yoksa öyle çizik halde mi bırakayım yada bunun komple boya olmadan kapatılma ihtimali var mı?

sanayilerdeki insanların tabiki hepsi değil ama bazıları bu konuda çok şerefsizler birinin tavuguna kış demene gerek yok adamlar zevk amaçlı çiziyorlar işte onu yapanı goreceksin agzını burnunu hoşaf edip hastaneye bile gondermeyeceksin atacaksın belediyenin cukurlarına geberip gitsinler aynı olay benimde başıma geldi neler h,issetiğini anlıyorum ama sana tek tavsiyem arabadan soguma bun içinde yeni bir kaç yeni şey taktır arabaya belki tekrardan ısınabilirisn bence yani jant hava filtresi falan işte ne seviyorsan artık etkili olabilir belki