Cam filmi yasallaşiyormu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aduken
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
cam filmi yasalaşmadan kesinlikle yaptırmayı düşünmüyorum. Sonuçta güvenlik cam filmleride var çok koyu ton olmamak şartıyla bir belge ile birlikte yasal olarak yaptırılabilmeliyiz.

Lafımı yedim ve bugün tüm camlara film yaptırdım :D Napiiim dayanamadım :rolleyes:

Gerçi 1 numara açık renk yaptım tüm camları umarım polisle sorun yaşamam muayene sorun değil hafif kusur olarak geçiriyorlarmış geçirmeselerde önemli değil muayaneye gireli 1 ay oluyo daha 2 sene kafam rahat.

Valla selcuk en iyisini yaptın arkadaş bende de 2 numara var hiç sıkıntı yaşamaadım belki 10 defa ehliyet ruhsat sordular bir kere demedi camlar niye film li

walla benım araba kara böcek gibi bana daha ne den camlarda fılm war dııen olmadı.cok sefer de cewrıldım siyah opel die :)

yaa bide o var siyah arabayı haşırt :mad:diye çekiyorlar neymiş dikkat çekiyor sırf bu yüzden sattım siyah arabayı da beyaz aldım şimdi rahatım filmde var çaktırmadan geziyom muneyi yaptırayım bide açık egzoz takıcam :rolleyes:

Valla selcuk en iyisini yaptın arkadaş bende de 2 numara var hiç sıkıntı yaşamaadım belki 10 defa ehliyet ruhsat sordular bir kere demedi camlar niye film li

Ön camdada ufak bi nokta çatlak vardı kaskodan çift renkli cam ile değiştirdim gerçekten filmlerle uyumlu ve güzel oldu.

1 numaraya karışmazlar diye düşünüyorum ya bakalım hadi hayırlısı :rolleyes:

muayeneden geçiriyorlardır ama daha 2 hafta önce jandarma saolsun kafayı taktığı için bana 115 tl cezayı acımadan kesti ve üstüne bir daha karşılaşırsak arabanı bağlarım diyordu:) bende daha fazla sıkıntı yaşamayayım diye söktüreceğim en kısa zamanda.

3 gün önce fatih sultan mehmet gişe çıkışında 2 şahin polis filimli araçları durdurmuşdu en önde ki arabadaki arkadaş megan 2 li camlardan filimleri çıkartıyordu tırnakla falan bakdı olmadı bagajdan bir şey aldı onla filimleri çıkartmaya çalışıyordu

tüm her kezde onları izliyordu fatih sultan mehmet gişe çıkışını bilirsiniz felçdir trafik akmaz o yüzden arkadaşları bol bol izleme fısatı buldum

diğer arkadaki araç sahipleride polislerle bir şeyler konuşuyordu araç sahipleri sanırım para mara olayları ama polislerin tavrından belli nuh diyor peygamber demiyorlardı bir yandan da diğer şahin yolu kesiyordu

Konusu açılmış madem paylaşmak istedim yani yasak olduğunu sanmıyorum..

Ama ben şundan yanayım Güvenlik cam filmi hatta her kez yaptırsın hakkatten çok çok işe yarıyor hırsızlık kaza anında yada size birisinin bir kastı olursa üstünüze saldırmaya kalksa camınızı patlatamaz asla saydam normal renksiz güvenlik filminden bende yanayım ilerde yaptırabilirim ön camda dahil satarken arabanın değerinide epey arttıyor..

2 numara gayetde koyu bi film kullanıyorum defalarca çevrilmeme rağmen filmlerim hakkında en ufak bişey demediler.

Araçtan dolayı olabilir mi? :-)

zaten genelde gençleri işli modifiyeli çaçalı façalı arabaları çeviriyorlar onlar zaten beş yüz metreden gel beni çevir diyor yoksa efendi efendi giden adamda filim olsada arabasıda normal se hele birde pahallı klass bir araç sa genelde çevirmiyorlar bile çevirselerde filmi dert etmiyorlar

merhaba.... cam filmi dışında camlara takıp çıkarmalık emanet bişi varmı içi gözükmesin hesabı:) ben çok düşündüm bulamadım yardıma ihtiyaç var ...film yaptırmaya korkuyorum yasak oldugu için farklı bi yol bilen varsa cevabını beklıyorum.

Geri