Car300-Car400-Cdr500 Modelleri Tape Code Girme!

elektromax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hayırlı işler bende teyiçiyim car400 lerde safe 5 yazıyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

GOLD MASTER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hayırlı işler bende teyiçiyim car400 lerde safe 5 yazıyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

aracıgın kontagını aç teyibi aç safe yazıyor zaten kontagı acık olarak bekle yarım saat yada yarım kırk beş dk sürele bilir kendi kendine onay gelecek göstergede bir zaman sonra bu cizgiler cıkıcak _ _ _ _ sonra kodu radyo kanalın 1 tuşu ile ilk kodu gir sonra radyo kanalın 2 tuşu ile ikinci kodu gir sonra radyo kanalın 3 cü tuşu ile 3 cüncü kodu gir radyo 4 cü tuşla dördündü cü kodu gir AS dügmesine basılı tut bib sesi gelene kadar basılı tut sonra bırak as dügmesini teyip acılacak sonra her hangi bir radyo kanal dügmesine bas ses gelir calmaya başlar bukadar ;)

firstmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyp kodunu girimedim yardım

arkadaşlar öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkürler ancak akü değişimi sonrası teyp çalışmadı.yukarıda verdiğiniz bilgi doğrultusunda işlem yaptım ama as tuşuna basmama rağmen açamadım.dolayısıyla kodu giremedim.arabam 1996 vectra GLS. ne yapmam lazım bilgi verirseniz sevinirim.

elektromax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar o öyle olmaz yakınınız bulunan bir teyiçiye gidin o ilgilensin herkes kendi işiyle ugraşsın herkes internetten böyle çözümler bulmaya çalıiırsa olmaz hem malınız zarar görmez hem zamanınız kaybolmaz

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model opel vectra comfortlarda hangi teyp kullanılıyor acaba. car300 mü car400 mü.

gateway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkürler ancak akü değişimi sonrası teyp çalışmadı.yukarıda verdiğiniz bilgi doğrultusunda işlem yaptım ama as tuşuna basmama rağmen açamadım.dolayısıyla kodu giremedim.arabam 1996 vectra GLS. ne yapmam lazım bilgi verirseniz sevinirim.
Bende de olmamıştı, ama ilk adım olan "Teybiniz kapalıyken AS tuşuna basılı tutun ve basılı tutarken Teybinizi açın... " kısmını denedim çalışmadı. Sonra motoru çalıştırıp yaptım. Oldu...

harundal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl iptal edeceez. bir anlatı ver bari???? code sorma işini yani.

harundal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde teybi açınca safe yazıyor. neettiysem code sorduramadım. anlatılanların hepsini yaptım. AS ye basılı tutup açtım falan. teyp açık 2 gün beklettim. başka yolu varmı bu işin. elbistanda servis yok. tamirciler anlamıyor.